Kvůli nevěře chtěl vraždit na Štědrý den

Nevěru své manželky neunesl muž (34) z Chrudimska. Na Štědrý den stejně starou ženu a jejího nového přítele napadl před domem v Hlinsku.
Svého soka podvedený muž několikrát bodl nožem a choť kopl během potyčky do břicha, přestože věděl, že je těhotná. Vrtulník transportoval poraněného milence do pardubické nemocnice a ženu odvezla záchranka.
„Útočníka zadržela hlídka městské policie a předala policistům. Vyslechl si obvinění z pokusu vraždy a pokusu ublížení na zdraví, za což mu hrozí až 18 let odnětí svobody,“ uvedla Markéta Janovská, mluvčí pardubické krajské policie.
V neděli soudce rozhodl, že si muž na proces počká ve vazební věznici. Napadená žena, která je údajně zhruba v pátém měsíci těhotenství, je prý v pořádku. Útok přežilo i dítě.





Takže nakrásně, dnes pan manžel požádá o testy DNA - pokud se prokáže,že není skutečným otcem" kukačiného mláděte",atp. začnou se dít věci! Člověk by se neměl bát řešit věci tvrdě, neměl by ze sebe nechat dělat VOLA! Ale tím, že někoho zmlátím, zabiju, tím si fakt nepomůžu I když já nevím...,v životě člověka se někdy naskytnou situace, že by vraždil taky
!!! Zvládnout emoce v těžkých chvílích - to není vážně sranda
Bohužel a není to poprvé a naposledy, kdy nějaký ,,novinář´´´Blesku někde najde super zprávu a bez dalšího zkoumání ji pošle dál, jen aby to lid četl. Bohužel titulek táhne, tito lidé o kterých se rozepisuje jsou již rozvedení, ale proč to dále řešit.Je lepší překopírovat text Chrudimského deníku. Následná debata je bohužel o ničem, protože lákavého titulku se komentátoři chytnou dokonale.Bohužel když si to přečtou rodiny postižených, je to k pláči.