Neděle 5. prosince 2021
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

David (25) nepřišel domů: Trpí roztroušenou sklerózou a je schizofrenik

Poloicie pátrá po Davidu S., který se ztratil ve čtvrtek dopoledne.
Poloicie pátrá po Davidu S., který se ztratil ve čtvrtek dopoledne.  (Autor: Policie ČR)
Autor: ČTK, oj - 
24. prosince 2010
21:40

Pražská policie pátrá po pětadvacetiletém Davidovi S., který ve čtvrtek kolem 11 hodiny odešel k lékaři, avšak nedošel tam a nepodal o sobě žádnou zprávu. Muž má roztroušenou sklerózu a je schizofrenik.

"Může působit zmateně, být dezorientovaný.S ohledem na časté úzkostné stavy by mohl být ohrožen i jeho život," informovala mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Uvedla, že svědci naposledy muže spatřili ve čtvrtek v Bítovské ulici v Praze 4. Policie žádá veřejnost o pomoc. Jakékoliv informace o pohybu pohřešovaného Davida S. podejte na linku tísňového volání 158.

Poloicie pátrá po Davidu S., který se ztratil ve čtvrtek dopoledne. Poloicie pátrá po Davidu S., který se ztratil ve čtvrtek dopoledne. | Policie ČR

crakazasecrak ( 3. ledna 2011 08:22 )

ZŘEJMĚ ASI NE.NIC O TOM NEPÍŠÍ.

petraska ( 26. prosince 2010 17:49 )

ať je kdo je,to na věci nic nemění...

dsmann ( 26. prosince 2010 11:26 )

Dámy smekám Alespoň někdo tady má skutečné znalost, i kdy pouze laické.

sova13 ( 26. prosince 2010 10:34 )

Annael, bohužel máš pravdu. Nejenže je pro takového člověka velmi těžké vybrat vhodnou medikaci (můj prastrýček dřív zemřel, než se to doktorům povedlo), jelikož léky běžně vhodné při schizofrenii mohou být jedem při roztroušené skleróze a naopak, ale ještě navíc se při téhle kombinaci nemocí může náhle a nečekaně zhoršit zdravotní stav pacienta skutečně tak, že se z něho stane, z vteřiny na vteřinu ,totální pomatenec, který může ublížit jak sobě, tak jiným. Takový člověk by neměl být ani minutu bez dozoru.

annael ( 26. prosince 2010 02:37 )

Vy možná víte, co je schizofrenie, ale nemáte ani ponětí, co s člověkem udělá schizofrenie v kombinaci s roztroušenou sklerózou. Takto nemocný člověk je jako odjištěná bomba, u které se může kdykoliv spustit destrukce nebo sebedestrukce. Tak se laskavě trochu mírněte v odsuzování druhých.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání