Pátek 18. června 2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Jasno 32°C

Otec zbil kojence a neví proč!

Místo lásky poznal malý Martínek jen hrubé násilí svého otce
Místo lásky poznal malý Martínek jen hrubé násilí svého otce  (Autor: Jiří Čada)
Autor: Jiří Čada - 
10. května 2010
20:59

Na pouhé tři dny svěřila matka tříapůlměsíčního kojence manželovi (27). To ale neměla dělat. Malého Martínka z Jihlavska letos v únoru jeho otec k překvapení všech brutálně zbil! Pohmožděniny na tělíčku dítěte objevila dětská lékařka, která vše oznámila policii.

Martínkova maminka Eva zůstala se starším Adámkem (3) u rodičů. „Měli jsme jít na vyšetření, a tak manžel s Martínkem odjel do Kamenice,“ vyprávěla Blesku. Hned poté, co se vrátila domů, šla na prohlídku s Martínkem.

„Zděsila jsem se, když jsem malého v ordinaci svlékla. Manžel pak tvrdil, že mu vypadl z ruky,“ řekla Eva. Dětská lékařka přivolala policii a malý Martin putoval do dětského centra v Jihlavě.

Manžel je vznětlivý

„Manžel se mi později přiznal, že malého třikrát udeřil. Neví však proč! Nemůže sehnat práci a je teď takový vznětlivý,“ omlouvala manžela Eva. Ta nyní sama se starším synem žije u rodičů.

„Vypadali tak spokojeně, všude spolu chodili. Paní čekala druhé dítě, když se sem v loňském roce přistěhovali. Kdo by tohle do něho řekl!“ podivovala se nad brutalitou otce jedna z žen ze sousedství.

„Muži bylo sděleno obvinění z trestných činů ublížení na zdraví a týrání svěřené osoby. Hrozí mu až pět let vězení,“ omezila se na stručnou informaci mluvčí jihlavských policistů Jana Kroutilová.


gevi ( 11. května 2010 20:42 )

Co má prchlivost a emoční labilita společného s kapitalismem? Myslíte, že kdyby měl práci, byl by jiný? Zmlátil by dítě, protože přišel unavený z práce a dítě ho popudilo pláčem. Taková zrůda si pro své excesy najde vždycky zdůvodnění.

leona ( 11. května 2010 14:43 )

Myslím, že dělají více ti co chtějí, ale většina lidí ne....bohužel...oddělají si své hodiny a hop domu a nadávat na špatný režim, drahotu a já nevím co ještě...

anka ( 11. května 2010 14:00 )

ja neplivu na co to bylo....pani basni o ruzove minulosti...tak jsem ji trochu pripomnela jak to bylo......Jinak bych rekla, ze vseobecne lide dneska delaji mnohem vic, nez se delalo za socialismu....uz jenom prave proto, ze jim nikdo praci nezaruci az do duchodu... Stavebni firmy.....to je na tom, kdo je vlastni....jaky si tam udela poradek...mozna,je to duvod, proc jich tak mnoho zbankrotovalo....

kattynka ( 11. května 2010 11:55 )

to jsem dva ! hovada, co svojí agresivitu vybíjejí na někom, kdo se nemůže bránit jsou největší špína, doufám, že mu to dá v krimu někdo pořádně "sežrat".

kattynka ( 11. května 2010 11:53 )

raspino, já ne, musí to být hrozné. Nechápu, že si vůbec s chlapem, který se projevuje takovými výbuchy vzteku pořídí dítě. Tyto ženy se nechají ukolébat čímkoliv, nechtějí být bez chlapa a pak to tak dopadá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání