Chlapec (3) spadl do díry po vánočním stromku

Do této díry po vánočním stromku u Tesca spadl Matěj (3). Jeho mamince v Tescu řekli, že je to nezajímá
Autor: lac - 
10. 2. 2010
21:27

Lajdáctví v Jirkově málem přivodilo neštěstí. Do díry plné vody po vánočním stromku před supermarketem Tesco spadl chlapec (3) a uvízl v ní po pás.

Přestože to matka oznámila v informačním centru marketu, nikoho to nezajímalo. „Šli jsme kolem. Najednou jsem se otočila a uviděla Matěje v jámě,“ popsala událost Ester Tučková (23) z Jirkova.

Dítě v díře vězelo po pás a nemohlo ven. „Podařilo se mi ho vytáhnout. Naštěstí se mu nic nestalo, byl jen mokrý,“ ulevila si žena.

Díra, do které spadl malý MatějDíra, do které spadl malý Matěj | Helena Lacinová

Událost šla oznámit k infopultu supermarketu. „Hlavně z obavy, aby tam nespadlo jiné dítě. Řekli mi, že je to nezajímá a že si mám dítě hlídat,“ rozčílil matku přístup Teska.

Teprve poté, co se o událost začal zajímat Blesk, se na místě objevil muž v montérkách a otvor zajistil. „Je nám to líto a postaráme se o to, aby se to neopakovalo,“ uvedla mluvčí řetězce Eva Karasová.

kolibr ( 12. února 2010 15:31 )

ty si opravdu další z nich, jak to říct slušně....neděláš taky v tescu?

kolibr ( 12. února 2010 15:28 )

je pravda, že vánoce jsou dost dlouho za námi, to někdo prošvihl! Někdo by jsi tu měl sáhnout na svědomí -kdo tu chybu způsobil, je pravda-kdyby se to stalo třeba starostovi , tak by mu skákali kolem zadku, ale pro dítě se nehne ani prstem? Být na místě té paní dávno bych je žaloval, takové dítě v ledové vodě a pak než doujdou domu- vypadá to, že v tescu pracují samí zaškolení tyrani.Rád bych poznal tu pani co si hrála na hrdinku, udělat todle mému dítěti tak by si už nikde neškrtla.jen se divím co to je za lidi

marcelina007 ( 12. února 2010 10:56 )

když děti jsou spratkové, co asi můžeš být ty ,ty PRIMITIVE.Není to spíš tím, že někteří dospělí jsou primitivové jako ty a myslí si ,že můžou vše??Kdyby člověk, který to měl na starosti dělal svou práci, choval se zodpovědně, tak tam ta díra nikdy nezůstala a žádné dítě do ní nespadlo.Třeba si to zrovna ty, co si to měl na starosti, proto jako správná potrefená husa kejháš.

1pravda1 ( 12. února 2010 10:35 )

přilákat zákazníky, tak snad díru po něm zajistím!!!!!!! kdyby tam spadla babička o berlích, nebo si nějaký politik zlomil nohu tak to by byl šrumec a odškodnění. Takhle to svedete na matku. Dítě jde vedle matky, a vy už ji odsuzujete. Tescu se hodil vánoční strom a jinak po nás potopa ???????

bersimalinecka ( 12. února 2010 05:02 )

horší by bylo kdyby tam spadlo po hlavě!Takhle má možná v hlavičce zakódováno že příště má být obezřetnější.O kamna jsme se spálili taky jenom jednou a pak jsme je obloukem obcházeli

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud