Sanitka se převrátila, pacienka je mrtvá!

Ilustrační foto  (Autor: abl)
Autor: rvs - 
3. února 2010
11:20

AKTUÁLNĚ: Na Frýdecko-Místecku havarovala před 10:00 sanitka. Převážená pacientka nehodu nepřežila! Podle policie dostala sanitka smyk a několikrát se převrátila.

Kamion, který jel v protisměru, sjel ze silnice, když se snažil havarované sanitce vyhnout. K dalším zraněním nedošlo, na místě je policie a odklání dopravu.

Další sanitka bourala na Novojičínsku kolem deváté hodiny s vlakem. Uvízla na přejezdu a strojvůdci se už nepodařilo vlak zastavit. Osádka vozu ale naštěstí stačila včas vyskočit.

magdina ( 4. února 2010 03:12 )

Možná kdyby tam jel někdo z vaší rodiny nebo vy sám, určitě byste nechtěl aby se s vámi sanitka trckala do nemocnice 2 hodiny, kdyby vám šlo o život. Tak si laskavě nechejte ty debilně stupidní řeči o tom, že nezáleží na minutách v lidském životě..Asi o něm víte velké h...!!!!

smutnaprincezna ( 3. února 2010 18:55 )

je,že zemřela zrovna ta nejmladší....ale osud si nevybírá.

djaba ( 3. února 2010 16:16 )

Jestli všichni saniťáci jezdí jako u nás , tak není divu ,že jejich závodění končí tragicky.Dostali maják a sirénu a myslí si že mají přednost všude..Nemyslím , že by až tak záleželo na několika minutách , kdy se pacient dostane do nemocnice.Právě tam personál zas tak rychlý není a mnohdy lékař není k sehnání i několik desítek minut.

kudlankabezbozna ( 3. února 2010 12:53 )

Tohle už jsme zpívali jako děti: jel nemocný v sanitce život měl už na nitce sanitka se převrhla a nitka se přetrhla To by jeden neřekl, že je to historka ze života.

apaurin2020 ( 3. února 2010 11:54 )

Víme víc záchranářský portál: rescue112.cz - www.rescue112.cz !!!! Všem vřele doporučuji

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud