Těhotná zlodějka šplhala po fasádách

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: Jiří Čada - 
24. ledna 2010
06:57

Tak o takovém zloději jste asi ještě neslyšeli… Policisté v Jihlavě poslali do vězení ženu (21) sedmém měsíci těhotenství. několik měsíců vykrádala byty, ve kterých spali obyvatelé.

Dovnitř lezla okny. Budoucí matku neodradila ani vyšší patra domů, kam šplhala po fasádách. Těhotná akrobatka má na svědomí desítky krádeží. Z bytů mizely peníze a šperky.

To, že je dlouhé měsíce vodila za nos žena v jiném stavu, jihlavští policisté neradi přiznávají. „Kdo vám to řekl?“ namítla na dotaz Blesku mírně rozladěným tónem mluvčí jihlavských policistů Jana Kroutilová.

„K verandě, kde bylo otevřené okno, si přistavila žebřík. Kabelku s důchodem jsem měla v ložnici, kde jsem spala. Ráno byly peníze fuč,“ svěřila se Blesku jedna z okradených.

Důchodkyně přišla o šest tisíc korun. „Když ji náhodou v bytě, který chtěla vykrást, někdo přistihl, drze tvrdila, že hledá přítele, brigádu, nebo že si přišla pro vodu,“ popsala strategii těhotné zlodějky policejní mluvčí Kroutilová.

petrnovak81 ( 28. dubna 2011 13:00 )

Donutíme krást i ty co nekradou...vláda ČR

zirafa ( 24. ledna 2010 20:29 )

pigmentová určitě, ale nešťastnice?!

sakra ( 24. ledna 2010 16:12 )

Klaus jí dá milost.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání