Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Oblačno, déšť 11°C

Dealer (21) krmil pervitinem i tři nezletilce!

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: op - 
1. ledna 2010
12:21

Dva roky prodával drogy! A mezi třinácti odběrateli omamných látek byli i tři nezletilci, které krmil pervitinem.

Teď už sedí drogový dealer (21) z Jihlavy v brněnské vazební věznici. A za nedovolenou výrobu a držení omamných láetk mu hrozí až deset let vězení.

Detektivové mladíka delší čas sledovali. Pervitin loni a letos na různých místech v Jihlavě většinou prodával, někdy však drogu odběratelům dal zadarmo. „Mezi nimi byli i dva chlapci a dívka mladší osmnácti let,“ upřesnila policistka Jana Kroutilová.

Kromě pervitinu zájemcům obstarával dealer i marihuanu. Za dva roky stihl prodat několik desítek gramů pervitinu a v desítkách gramů se pohybovala i distribuovaná marihuana. Obě zmíněné omamné látky policie zajistila při domovních prohlídkách.

Podle mluvčí mladík drogy obstarával od dalšího člověka a do oběhu je dával po předchozí telefonické domluvě se zájemci. V jednom případě dokonce nutil marihuanu mladíkovi, který ji opakovaně odmítal.

A přibližně 95 dávek pervitinu dal od loňského října do letošního ledna i své přítelkyni. Ta drogu užívala buď sama nebo s obviněným mladíkem.

diskutujici ( 1. ledna 2010 13:56 )

Tak jak v Cine, ke zdi a prask...vyreseno.

zdepa ( 1. ledna 2010 13:31 )

už léta legalizují drogy. Za každý gram držení by měl být trest smrti. Jinak se s drogami nikdy nevypořádáme. Naše zákony ,,vyrábějí" feťáci v poslaneckých lavicích a v senátu (Kubera spol).

zhnapp ( 1. ledna 2010 12:43 )

nikdy se už nepolepší,ani ve vězení,až ho za 2měsíce pustí tak bude ještě horší...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání