Otec couval z garáže, srazil malého syna (2)

Jedna z krásavíc pána Jozefa.
Autor: pet - 
27. srpna 2009
21:07

Trgédie v obci Velvary na Kladensku. Devětadvacetiletý otec vyjížděl ve čtvrtek večer z garáže, při couvání však přehlídl svého dvouletého synka, kterého srazil.

 

Chlapci jsou teprve dva roky a nejspíš se motal kolem auta, čehož si otec nevšiml. „Muž couval osobním autem z garáže a nešťastnou náhodou přejel svého dvouletého chlapečka. Chlapec byl stěžkým zraněním hlavy letecky transportován do nemocnice v Praze," řekla Blesku mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová s tím, že případ  je v šetření, takže se k němu dále nebude vyjadřovat.

duhaja ( 30. srpna 2009 19:51 )

To je krása, jak tady řešíte můj příspěvek ke "kozi". Malá mi nekoukala o 10 večer přes rameno, ten článek tam byl už od odpoledne. Sama proti prsoum nic nemám, ale neznamená to, že redaktoři nemohli nahodit trochu vkusnější ilustrační obrázek.. A ještě.. moje gramatika? Promiňte, ale já jsem měla z češtiny vždy za 1, to že píši foneticky, neznamená, že jsem nějaká nevzdělaná dylynka! Hm, kdo chce psa bít, ten si hůl najde..

paila ( 28. srpna 2009 13:36 )

mysulindo, nauč se číst pozorně !!! 1. Nikdy jsem napsala, že za nehodu může dítě. 2. napsala jsem, že v tomto konkrétním případě za tu nehodu může otec, i když neumyslně. Já se na rozdíl od tebe nepovažuju za dokonalou. Dělám maximum pro to, abych děti ochránila, ale vím také, jak moc jsou ty zlatíčka nevyzpytatelná, a tak ostatní rodiče hned neodsuzuji ani jim nenadávám. Stala se NEHODA, nikoli pokus o vraždu, a tak se na to dívám jako na nešťastnou nehodu, které se jistě mohlo předejít, ale bohužel ... Doufám, že chlapec to přežije pokud možno bez vážných následků a že rodiče si ho příště opravdu pohlídají.

paila ( 28. srpna 2009 11:56 )

Mysulindo, v tomto konkrétním případě je na vinně otec, protože ten couval a jako řidič je zodpovědný za to, aby neměl žádnou překážku na cestě. Pokud jsi ty sama řidička, tak víš, že při couvání je velmi snadné 2leté dítě přehlédnout, protože je malinké a hlavně on podle všeho vůbec nepředpokládal, že by tam mohlo být. Taky nechápu, jak se to mohlo stát. Pokud by ho hlídal otec, určitě by si ho vzal do auta, ale možná, že ho v tu chvíli neměla na starosti matka, ale babička. Ty, jsi podle vlastních slov taky babička, a představ si, že ti tvá snacha nebo vlastní dcera nesvěří dítě, jen proto, že by ho neměla 24hod na očích a mohlo by se mu něco stát? Vsadím se, že by ses urazila do morku kosti, protože podle vlastních názorů jsi dokonalá matka a babička. Kdyby se udělala statistika, tak zjistíš, že za hodně nehod, nejen těch smrtelných můžou prarodiče nikoli rodiče, tak hned nehaž vinu na matku. Chlapce je mi líto, snad se brzy uzdraví. Byla to zbytečná nehoda, které se jistě dalo předejít.

baierka ( 28. srpna 2009 06:59 )

to já taky ne, hlavně jak se tady dušuje!!!! Proti prsu také nic nemám, přijde mi to přirozená záležitost

vinnetouvi ( 27. srpna 2009 23:33 )

Co že dcera vidí anatomický obrázek - ale tyVaše výrazy! A tu(a) gramatiku! To byste se měla stydět za svou "úroveň", ne za obrázek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud