'Granátového útočníka' hlídá policie v nemocnici!

Archív
Archív  (Autor: Archív)
Autor: jad, kle - 
11. července 2009
21:54

Muž (62), který má na svědomí výbuch v pražské restauraci U Českého lva, je stále pod dohledem policie. Ve dne v noci hlídají jeho pokoj na traumacentru vinohradské nemocnice.

Střepiny z granátu mu poranily levou část těla, jeho zdravotní stav se ale zlepšuje. „Muže jsme zatím jen předběžně vyslechli a čekáme, až budeme moci zahájit další úkony ve věci vyšetřování případu. To bude pravděpodobně už v pondělí,“ potvrdila včera mluvčí pražské policie Eva Miklíková.

Redaktor Blesku navštívil restauraci U Černého lva a zjistil, že funguje, jako by se tam nic nestalo. „Byli jsme tady s policisty až do rána a pak jsme normálně otevřeli,“ řekl výčepní Petr Vacek. Místnost, kde granát vybuchl, je ale zavřená.

gogo ( 11. července 2009 22:23 )

a která mu vybuchla a zranila ho, píše jako o útočníkovi ? Vždyť na nikoho neútočil !

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání