Hluchoněmý zneužíval ve sklepě dceru (7), dostal 3 roky

Autor: op, pes - 
5. 5. 2009
17:52

Půldruhého roku podle obžaloby zneužíval svou vlastní dceru invalida P.M. (42) z Brněnska. Zčásti hluchoněmý muž vodil dívku, jíž tehdy bylo sedm a půl roku, do sklepa a osahával ji. Soud ho za to v úterý navečer poslal na tři roky do věznice s dozorem.

"Svlékal ji donaha, osahával ji v rozkroku a na prsou. Nejméně jednou před ní masturboval a strčil jí prst do přirození. Také jí vetřel sperma do vlasů," popsal zločin soudce Michal Hoskovec. A nařídil, aby se obžalovaný léčil v sexuologické ambulanci ze své pedofilní poruchy. P. M. totiž preferuje jako sexuální objekt malá děvčátka. K činu se v podstatě přiznal.

Na týrání se přišlo loni v srpnu. Sousedé upozornili, že si prakticky hluchý muž pouští ve sklepě hodně hlasitou muziku. Tou zřejmě muž překrýval křik školačky, kterou si vodil do podzemí a ona odtud šla s pláčem. Jeho počínání natáčela kamera.

Obžalovaný se v úterý u Okresního soudu Brno-venkov hájil, že dcera za ním přišla sama s učebnicí přírodopisu a chtěla vysvětlit, k čemu slouží pohlavní orgány. "Tak jsem jí to ukazoval. Líbilo se jí to," brání se posunky P. M.

Ze spisu vyplývá, že si obnaženou dívku posadil na svůj nahý klín a dotýkal se jí. Školačce se ale později přestalo otcovo obtěžování líbit. Její výpověď by měla být promítnuta u soudu.

Výpověď oběti na videu byla neveřejná. Žalobce poukázal na záběry ze sklepa. Je na nich nahé dítě a nahý obžalovaný. "Oblékal jsem si kalhoty," řekl P.M.

"Na záběru je vidět,jak se dítě brání, když vám sedí na klíně,"namítl žalobce. "Nebránila se rukama,bránila se jinak," uvedl obviněný. Jeho řeč byla kvůli postižení málo srozumitelná, opakovaně ji překládá tlumočnice.

Některé otázky musel soudce Michal Hoskovec opakovat nebo položit jinak, aby mu obžalovaný rozuměl.

Soud nyní jako na běžícím pásu vyslýchá svědkyně. Exmanželka obviněného uvedla, že mu dceru porodila, když jí bylo necelých 16 let.

P. M. se ale k dítěti choval dobře a po rozvodu je několik let neviděl. Jedna ze sousedek řekla, že obžalovaný chodil večer ze sklepa s dcerou, která hlasitě plakala. "Někdy to vzbudilo moji dceru," stěžovala si svědkyně. Jiná žena zase slyšela ze sklepa hlasitou hudbu,ale nevadilo jí to.

helena ( 6. května 2009 08:07 )

který si na sex neumí najít dospělou partnerku VYKASTROVAT!!

arex ( 5. května 2009 20:02 )

Jen se nebojte ten sviňák si v base užije svoje.Všichni kriminálnici drží spolu,ale koho jsou schopni zabít, je pedofil.A věřte,že se v každé base najde bachař,který rád upozorní vězně,že k nim příjde pedofil,ale je fakt,že tři roky jsou málo,protože na polovině může žádat o propuštění a většinou se na půlce ven dostanou.BOHUŽEL

bledulka ( 5. května 2009 19:04 )

Pro takového člověka je tříletý pobyt za mřížemi k smíchu! Nevím, podle čeho se výše trestu stanovuje, ale jestli stačí člověka takto potrestat a znovu pustit do života, potom to neskončí jen u osahávání!!! Takoví lidé by měli být doživotně oddělení od společnosti a někde žít v izolaci. (Samozřejmě ale pracovat, aby si na svůj pobyt v nějakém zařízení vydělali!!!) Holčičky je mi moc a moc líto! Taková zkušenost s vlastním otcem musí být šílená! Ale je mi divné, že matka nic nepoznala. Myslím, že kdyby chtěla, tak by to zjistila. Nejspíš ji to bylo jedno! Zasloužila by trest i ona!

mandat ( 5. května 2009 18:42 )

Takovy hajzl zaslouzi jen jedno - KASTRACI !!!!!

bieseger ( 5. května 2009 18:02 )

Nechci ti brát optimismus... ve vězení jsem v životě nebyl a nic jsem o tom ani neslyšel, ale bohužel tady nejsme někde v mexiku nebo na kubě, tady si to odsedí a za celou tu dobu mu tam v tom vězení nikdo nic neudělá, to je můj názor.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud