Úterý 20. duben 2021
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Oblačno, déšť 14°C

Maminka (†64) s dcerou (†43) zemřely poté, co 11 členů jejich rodiny chytilo na Štědrý den covid

Autor: shp - 
3. března 2021
13:07

Máma Kashmir (†64) a Paramjeet (†43) Bainsovy z anglického Wolverhamptonu tragicky zemřely poté, co se na rodinné sešlosti na Štědrý den nakazily koronavirem. Pozitivní test na covid mělo celkem 11 členů jejich rodiny.

Video Povinné testování zaměstnanců ve firmách: Havlíček a Hamáček prozradili detaily - ČTK

Web BBC uvedl, že Paramjeet zemřela 5. ledna pouze den po své hospitalizaci s koronavirem. Bohužel smrt zastihla i její matku o čtyři týdny později. „Je to otřesné pro naši rodinu,“ řekl portálu syn Kasmir Indy. Prozradil, že rodina vedla dlouhé debaty o tom, zda se na Vánoce během pandemie sejít.

Všichni se nakazili covidem

Nakonec se rozhodli, že se setkají kvůli Paramjeet, která měla problémy s učením, protože se během lockdownu u ní projevily deprese a další psychické problémy. Podle Indyho se příbuzní sešli jen na pár hodin a všichni dodržovali hygienická opatření. Přes to všechno se 11 členů rodiny nakazilo covidem.

S nikým jiným jsme se předtím nesetkali, nikdo neměl žádné symptomy, stále nevíme, kdo přinesl virus do rodiny, do našeho domu, ale stalo se to. Je to něco, s čímž budeme muset žít do konce svých životů,“ dodal Indy. Jeho sestra i maminka byly léčeny na jednotce intenzivní péče v Nemocnici nového kříže ve Wolverhamptonu.

Sestra nechápala, co se děje

Indy promluvil i o tom, jak jeho sestra s covidem bojovala. „Kvůli svému postižení opravdu nerozuměla, co se s ní děje. Hádám, že si myslela, že rouška je jenom nepříjemnost, která jí brání v dýchání, a ne, že má pomoct. Neustále si ji stahovala,“ uzavřel smutně Indy, kterému budou už navždy Vánoce připomínat obrovskou ztrátu.

zralynetopyr ( 4. dubna 2021 01:32 )

tak tohle už je fakt zoufalá kravina

ksicht ( 4. března 2021 00:08 )

Měli prostě štědrý den, tak si nachytali

TakTakTak ( 3. března 2021 22:20 )

A jak ten covid chytali? Do sítě,nebo na udici? A nebo ho obklíčili a pak ho lapli?

yaaro ( 3. března 2021 21:42 )

U mého auto výfuk dostal kovid začal kašlat a nakonec upadl. Opravdu si myslíte že těmito žvásty v nás vyvoláte strach naopak jen obrovskou nedůvěru a nenávist k jakémukoliv politikovi.

jaja1973 ( 3. března 2021 20:12 )

Koho to zajima

Zobrazit celou diskusi
Další videa