Středa 21. říjen 2020
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina
Oblačno 15°C

Host chtěl jíst na zahrádce restaurace: Nadával a došel si za kuchařem až do kuchyně

Autor: mat - 
15. října 2020
14:55

Nečekaný výbuch vzteku ze strany zákazníka zažil ve středu u výdejního pultu své restaurace v brněnském IBC Centru známý kuchař a prezident Culinary Clubu Petr Erin Kováč (47). Muž kolem padesátky si to totiž po zakoupení jídla namířil do uzavřené zahrádky a pustil se do jídla. Po slušném upozornění, že to aktuálně zákon zakazuje, však zcela nečekaně vypěnil.

„Kolegyni nadal do tlustých krav, bouchal do pultu, natáčel nás a fotil,“ popsal incident Kováč. Na místo vyhrocené scény přispěchal policista, který zvolil smířlivý tón. Muži objasnil situaci v rámci nouzového stavu a doporučil mu, aby rychle dojedl a odešel.

Neurvalec sice odešel, ale záhy se vrátil a namířil si to za Kováčem přímo do kuchyně. Ten ho sice z prostor vykázal, jenže muž si nedal říct. 

Demonstruji, odmítám roušku

„Tvrdil mi, že demonstruje a odmítá nosit roušku. A šermoval kolem sebe deštníkem. Vážně nevím, co si mám myslet. Jsme všichni ve složité situaci, ale tohle bylo příliš,“ kroutil hlavou kuchař.

Nepříjemnost vyřešili definitivně až strážníci. „Muže čeká správní řízení, dopustil se řady přestupků včetně narušování občanského soužití,“ řekla mluvčí městské policie Markéta Skřivánková.

VIDEO: Maxijedlík a kuchař Petr Erin Kováč u rekordního pojídání tatranek.

Video Maxijedlík opět v akci: V Brně pokřoupal 38 tatranek za 5 minut! - Blesk TV Zdeněk Matyáš

JsteKokoti ( 16. října 2020 05:15 )

Bla bla bla bla bla bla bla. Jeste neco?

Arany ( 15. října 2020 22:06 )

Debile! Patříš za mříže, abys poznal co je pořádek.

JsteKokoti ( 15. října 2020 16:30 )

Taky odmítám nosit roušku. A nemůžu se dočkat, až pojedu v zimě lyžovat. Čau ovce.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud