Slováci si stěžují na Čechy: O Velikonocích prý vyrazili k nim za hranice!

Autor: jel - 
15. dubna 2020
15:35

Během velikonočních svátků si mnozí Češi s dodržováním karantény nelámali hlavu a za pěkného počasí vyrazili na výlet. Stejně tak tomu bylo i na Slovensku! Podle deníku Nový Čas parkoviště v turistických destinacích rozhodně nezela prázdnotou. Za hranice se prý vydali i Češi!

Ve slovenských regionech Turiec a Liptov se totiž během svátků objevilo velké množství aut, která měla poznávací značky z cizích regionů. „Bylo zjištěno, že většina návštěvníků horských oblastí pochází z cizích okresů, a proto je otázkou, zda je toto nařízení dodržováno. Vyzýváme lidi k zodpovědnosti nejen vůči sobě, ale i k ostatním,“ vyzvala k opatrnosti horská služba.

V jednom z ubytovacích resortů v Demänovské Dolině také prozradili, že jejich apartmány jsou většinou soukromé a majitelé pochází z různých koutů Slovenska a není jak jim zabránit, aby na svátky přijeli, či ubytování pronajali. Většina z nich byla prý během Velikonoc zaplněná.

„Každý den je tu okolo dvaceti aut a nejsou jen z Mikuláše,“ řekl Novému Času rozhořčený obyvatel obce Kvačany. „Přespolních sice ubylo, ale pořád tu jsou. Na co jsou teda opatření? My je dodržujeme a stejně sem přijedou lidé z opačného konce Slovenska nebo i z Čech, jenom aby se prošli hezkou přírodou,“ rozčílil se místní obyvatel. Podle fotografií Nového Času se právě u jednoho z apartmánových domů objevilo i auto s českou poznávací značkou. Výjimku netvořili prý ani Poláci.

delviar ( 16. dubna 2020 04:53 )

Jonny,ty nalezlí Slováci když se nevrátí,tak budeme hluboce v prd@li !!! Pochopil?

delviar ( 16. dubna 2020 04:51 )

Hluboký souhlas!

naidka ( 15. dubna 2020 20:03 )

Mali si viac strážiť hranicu.

jonn ( 15. dubna 2020 16:33 )

No a kolik je tady nalezlejch slováků.

Gunaz ( 15. dubna 2020 15:46 )

Autor trapneho článku je na drogách

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud