Hasiči proti koronaviru bojují s humorem: Tanečkem ukazují, jak se chovat v době epidemie!

Autor: rc - 
27. března 2020
10:41

Středočeští hasiči mají v době epidemie koronaviru pořádně napilno, přesto si umí ve vypjaté situaci udržet nadhled. Na sociální síti Twitter Hasičský sbor z Kolína publikoval zábavné video, v němž ukazuje, jak se chovat v době epidemie! Virální výzvu přijali i jejich kolegové z Královéhradeckého kraje, ti ovšem natočili video nesoucí se v duchu filmu Krotitelé duchů.

Hasiči, policie, zdravotníci a další lidé v „přední linii“ každý den usilovně pracují, aby zabránili dalšímu šíření koronaviru a ochránili tak ostatní. Ovšem přesto, že právě oni každý den nasazují své životy pro druhé, dokážou si ze sebe udělat legraci a udržet si nadhled.

Výzvu české policie, která natočila zábavné video a publikovala ho na sociálních sítích, přijala jednotka hasičů z Kolína. „Inspirovali jsme se výzvou policie a na stanici HZS Kolín pro vás natočili náš hasičský taneček o tom, jak se chovat v aktuální situaci,“ napsali hasiči k popisku videa na sociální síti.

Video Hasiči Středočeského kraje natočili zábavné video, jak tancem bojovat proti koronaviru. - Twitter/Hasiči Středočeského kraje

Zahanbit se nenechali ani jejich kolegové z Královéhradeckého kraje, kteří taktéž natočili zábavné video a nechali se inspirovat kultovním filmem Krotitelé duchů. Ovšem hasiči ve videu nekrotí žádné duchy, nýbrž viry!

„Krotitelé virů se potřebovali také trochu zdekontaminovat. Přijímáme výzvu coronavirusdancechallenge, kterou chceme s nadhledem podpořit všechny naše kolegy z IZS,“ napsali hasiči na Twitteru a na samý konec položili otázku, kdo další se z bezpečnostních složek přidá?!

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa