Zdravá a mladá máma dostala koronavirus: Je to jako mít sklo v plicích! řekla ve videu

Autor: rc - 
24. března 2020
06:05

Mladá a ve skvělé kondici! Přesto Tara Jane Langstonová skončila na jednotce intenzivní péče. Devětatřicetiletá máma onemocněla a musela být urychleně převezena do nemocnice, kde jí byl diagnostikován Covid-19. Langstonová z nemocničního lůžka natočila video, v němž pospala šokující průběh nemoci.

Mnoho zpráv ohledně koronaviru tvrdí, že k onemocnění jsou nejnáchylnější hlavně starší a nemocní lidé. Ovšem Tara Jane Langstonová, číšnice pocházející z Anglie, je pravým opakem. Devětatřicetiletá máma od rodiny minulý týden onemocněla a musela být převezena do nemocnice v západním Londýně, kde skončila na jednotce intenzivní péče.

Langstonové byl diagnostikován koronavirus. „Je to jako mít sklo v plicích, je to těžké vysvětlit, ale každý nádech je boj. Je to strašné a nikdy bych si něčím takovým nechtěla projít znovu. Byla jsem nemocná pět dní předtím, než jsem byla převezena na pohotovost,“ uvedla Langstonová ve videu, které svým kolegům natočila z nemocničního lůžka, kde je připojená ke kyslíku, a video jim poslala přes aplikaci WhatsApp.

„Původně jsem byla diagnostikována se zánětem a byla mi podávána antibiotika a poradili mi, abych si vzala ibuprofen a paracetamol. Brala jsem si asi osm ibuprofenů denně a teď si myslím, že právě tím se to zhoršilo,“ dodává Langstonová, která apeluje na všechny, aby virus nepodceňovali, a vyvrací tak názor odborníků, že nemoc má horší průběh pouze u starších lidí.

Video se ženou, která bojuje o každý nádech a nemůže pořádně mluvit, se začalo šířit po sociálních sítích. „Jestliže někdo stále kouří, odložte cigarety, protože vám říkám, že teď potřebujete svoje zatracené plíce,“ dodává ve videu.  

 

jussuf ( 24. března 2020 10:38 )

čo to majú tie dnešné holky s hubou? Kto to vie, nech odpovie

rexrothak ( 24. března 2020 10:29 )

Ten Ibuprofen se z toho nezmátoří.

Leto_je_leto ( 24. března 2020 09:37 )

Proč každá špulí tu hubu?
To jako že chce hulit ptáky??

zlodejska_sekta_ods ( 24. března 2020 08:52 )

ty opuchlé pysky a tupý výraz o dokonalém zdraví příliš nevypovídají

Templ ( 24. března 2020 07:51 )

Od kdy je 39 mladá? 😂🙄

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud