Sobota 29. ledna 2022
Svátek slaví Zdislava, zítra Robin
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Neurvalec kašlal na zastávce MHD v Plzni: Po napomenutí vyhrožoval pistolí

Opilec kašlal na zastávce, po napomenutí, aby si zakryl ústa, vyhrožoval a ukázal zbraň. Ilustrační foto.
Opilec kašlal na zastávce, po napomenutí, aby si zakryl ústa, vyhrožoval a ukázal zbraň. Ilustrační foto.  (Autor: Policie České republiky)
Autor: rv, zb - 
18. března 2020
15:56

Zakrýt si ústa při kašli se neobtěžoval opilý muž (66) na zastávce MHD v Plzni. Když ho jeden z cestujících (56) upozornil, že by neměl viry a bakterie chrchlat do okolí, se zlou se potázal. Nevychovanec mu vyhrožoval a slova podpořil tím, že významně odhalil pistoli za pasem.

Incident se odehrál ve středu dopoledne na zastávce v Dobrovského ulici na Borech. Jeden z čekajících na spoj městské hromadné dopravy upozornil druhého, že kašlat v dnešní koronavirové době bez toho, aby si zakryl ústa, není dobrý nápad.

Se zlou se ale potázal. Chrchlající opilý nevychovanec se na něj obořil, že mu nikdo nebude nic nařizovat, a aby si na něj dal bacha. Dokonce rozepnul bundu a ukázal pistoli za pasem.

Pak ze zastávky odešel. Vyděšení lidé zalarmovali policisty. Ti opilce nedaleko zadrželi. Dokonce mu museli nasadit pouta, protože byl agresivní.

„Nadýchal dvě promile. Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování,“ řekla policejní mluvčí Michaela Raindlová. Opilec teď bude mít policistům co vysvětlovat.

VIDEO: Brutální loupež se zbraní.

Video Brutální záběry z přepadení: Lupiči na ženu mířili pistolí, pak ji hodili na zem. - Policie České republiky

 

j_dc_cv ( 18. března 2020 22:18 )

A 66 letý idiot co si neumí zakrýt hubu když kašle. Nesnáším tyhle nevychovany ***. Navíc nevychovany agresivní ***.
Ten "udavac" si byl třeba nakoupit. Určitě lepší někdo, kdo zavolá policajty na ozralyho picuse s pistolí.

karoly ( 18. března 2020 16:42 )

Chce to prvního "vola",co takhle vyvádí potrestat tučnou pokutou a ostatní jemu podobní si to rozmyslí.Né jenom kecat,ale konat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa