Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Rath z "hrůzné" vazby: Pusťte ke mně děti častěji

Autor: Marta Prokešová, Kjos - 
26. června 2012
09:41

Už nejen nářek nad "koncentrovanou hrůzou" vazby, ale konkrétní náměty, jak zlepšit podmínky vězňů, najednou napadají exhejtmana Davida Ratha (dříve ČSSD).

David Rath se s nimi svěřil na serveru Jiřího Paroubka Vaše věc. Podle něj zlepšení podmínek ve vazbě nemusí stát moc peněz.

„Hlavní trápení vězněných spočívá v odloučení od blízkých osob. Nic přitom nebrání tomu, umožnit návštěvy místo jednou po 14 dnech třeba 3krát týdně. Hlavně pro lidi, co mají děti, je to zásadní,“ píše Rath z basy.

Dál navrhuje možnost volně volat rodině na vlastní náklady a kontrolovat poštu nikoliv 14 dnů, ale jeden týden. „Mimochodem, mně ji v rozporu se zákonem policie zadržuje skoro měsíc,“ stěžuje si Rath. Nic by podle něj nestála ani sprcha 4krát místo 2krát týdně.

„Přemýšlím o novele skoro 20 let starého zákona. Třeba se ke mně někdo přidá…“ doufá Rath.

mirkazam ( 18. července 2012 12:27 )

Tak to určitě..Takovému arogantnímu komediantovi může fandit stejný stupid jako je sám narcis ...

ceskarebelka ( 12. července 2012 15:53 )

ať si to doktůrek užije. Byl to arogantní hov.... A kecy o tom, že vše dělal pro lidi, byl pouze zakrývací manévr. Tomu tak věříte vy a vám podobní. Kolik vám za to platí? A opět ze státní kasy, že?

ochman ( 28. června 2012 16:29 )

 Dobrý den. Pojďme se spojit my všichni, kteří máme potřebu vyjádřit podporu doktoru Davidu Rathovi. Můžeme se sejít na Palackého nám. v Praze a vyjádřit hromadně protest proti postupu jeho zatčení. Kontakt: krusic@seznam.cz

stupidus ( 27. června 2012 23:17 )

A v jaké věkové kategorii bys je měl Davide nejraději?

ixtlil ( 27. června 2012 13:13 )

Dobrý den , jsem toho názoru, že určitě by nebylo ohroženo vyšetřování , kdyby se mohl se svými osobami, jež označí sám za blízké , třeba každý den několikrát denně vidět . Dále mi není jasné , čím by byl mařen účel vyšetřování , kdyby se mohl sprchovat třeba 2* denně , a dále mi není jasné, proč ,nemohou být na té "vycházce" , což je klec alias "ptačinec" jako v ZOO , třeba od rána až do noci , ani tím by nebyli nijak ovlivnění svědci . Vidím to jako úmyslný a zlomysný šikan , mrzuté je , že se na těchto metodách podílí také "citlivé" ženy , soudkyně a st. zástupkyně . Jinak myslím že Rath je jen na odlákání pozornosti od jiných lumpů a kauz . Dále si myslím , že by měl mít možnost, když je jen podozřelý a obviněný jako madame Parkanová , jakéhokoliv kulturního vyžití , třeba i internet , uritě by s ním ovlivnil již důkladně vyšetřené okolnosti , když jej tak pečlivě sledovali .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud