Vysílali jsme: Babiš vs. zpráva Evropské komise. Je premiér ve střetu zájmů?

12. 6. 2019
14:45

Je premiér Andrej Babiš (ANO) ve střetu zájmů? Jak to, že Agrofert, který předloni vložil do svěřenských fondů, čerpal údajně neoprávněně dotace tak dlouho? Nebo je předběžná zpráva o auditu Evropské komise naopak útokem na Česko, jak tvrí premiér? Nejen o tom v Epicentru Blesk Zpráv hovořil dotační expert Leo Steiner.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

urim ( 12. června 2019 16:05 )

Myslím, že demonstrují proto, že jim Babiš vadí jako takový a v tom není žádná jednoduchost. Audit EK je až další věc.

e.lesanova ( 12. června 2019 15:49 )

NORMÁLNÍ jedinci si počkají na konečný verdikt auditu EK...ti jednodušší chodí demonstrovat...za co ale vlastně??? že se nechají vtáhnout do něčeho, k čemu nemají odborné kompetence a jen si hojí vlastní frustraci ze svých vlastních neúspěchů...a ty ani případným odstoupením AB nezmizí, vážení...nevnášejte mezi lid nesnášenlivot a sváry...

tomik007 ( 12. června 2019 15:48 )

CZERPAJ CZERPAJ - VYKRUCAJ (hutoracka ludova piesen)

anonym01 ( 12. června 2019 15:05 )

TAK CO, VLASTENCI NEBO AGROFERTACI? KDOPAK BUDE S TYM ONYM VLADNOUT? POLOZILI JSTE SI OTAZKU JESTLI VUBEC SESTAVITE VLADU BEZ MARMELADY?

Zobrazit celou diskusi
Další videa