ONLINE CHAT
Ahoj, co pro tebe znamená výhra v soutěži a titul? (nikos)
Foto
Pokud byste mě chtěli dál sledovat, mrkněte na Instagram @pedromendes.official :-)
Už jste ochutnal české pivo? (Tomáš)
Foto
S Jakubem jsme si včera dali klasickou plzničku k obědu a lepší pivo jsem ještě neochutnal! Děkuji všem za Vaše dotazy, můj čas bohužel vypršel a dalěí pracovní povinnosti volají. Mějte se krásně, Pedro
Pedro, co říkáte na Tomáše Martinku? Vítěze Mister Intercontinental? A jak se vám líbila naše miss Andrea Bezděková?(fufu)
Foto
Tomáš má velmi dobré předpoklady pro modela, líbí se mi jeho tvář, ale osobně jsme se ještě nesetkali. A jak už jsem říkal, Andrejka je nádherná, v České republice jsou opravdu překrásné ženy, mrzí mě, že už v neděli odjíždím.
Co máte dneska v plánu? (Maruška)
Foto
Pojedeme se podívat na Karlštejn a večer nejspíš vyrazíme do noční Prahy. Kdybydste nám chtěl doporučit nějaký dobrý podnik, napište mému kamarádovi Jakubovi na Instagram @krausik89 :-)
Jaké bylo rande s Českou Miss?(markéta)
Foto
Vzhledem k tomu, že jsem zadaný, tak se nejednalo o rande, ale pouze o přátelské setkání. V mé zemi je nelegální mít více žen :-)
Proč si myslíte, že jste se stal nejkrásnějším mužem planety zrovna vy? V čem jste výjimečný, lepší a jiný, než ostatní? (Lucka)
Foto
Po celou dobu jsem byl upřímný a nehrál žádné hry, to rozhodně hrálo pro mě, porotci to podle mě poznali :-)
Jaký je to pocit, když se pyšníte titulem nejhezčího chlapa na světě? Nestoupne to trochu do hlavy?(Reyna)
Foto
Je to úžasný pocit, ale je opravdu důležité zůstat nohama na zemi a nechovat se jako namyšlená hvězda!
Jsi velice atraktivní a sexy, škoda , že jsi zadaný, kdyby tomu tak nebylo zajímal by ses o slečnu Bezděkovou?(Lenka Zatulová)
Foto
Pokud bych neměl přítelkyni, tak by mě Andrejka opravdu zajímala, je nádherná a má krásný úsměv!
Kolik vyděláváš po soutěži?(Zvědavá Sisa)
Foto
Každý měsíc mám jako Mister International nárok na nějaké peníze od organizace a další si vydělávám jako model, to je ale různé, protože jeden měsíc je zakázek více a druhý třeba více cestuji a plním si povinnosti spojené se soutěží.
Jaké jídlo je vaše nejoblíbenější? (Dáša)
Foto
Nejraději mám těstoviny carbonara, ale ty nejsou moc zdravé, takže si je nedávám tak často :-)
Kdy jsi měl první sex?(sex)
Foto
První sex jsem měl ve čtrnácti, hrozně jsem si to chtěl zkusit a bylo to fantastické! Ale nikomu to neříkejte, ve Švýcarsku je to legální až od šestnácti!
Máš nějakou plastiku?(Funny)
Foto
Opravdu ne, vše je přírodní! :-)
Dobrý den, mohu se zeptat, jak vám fakt, že jste byl zvolen nejkrásnějším mužem světa, změnil život? Díky za odpověď!(Lucie)
Foto
Dobrý den, Lucie, teď opravdu hodně cestuji, kromě České republiky se podívám třeba do Kanady nebo Egypta. Mám daleko více modelingových zakázek a poznávám úžasné lidi jako například Jakuba nebo Andrejku, vašeho Muže roku a Českou Miss.
Kolik času strávíš v posilovně? (Jindra)
Foto
Do fitka chodím třikrát týdně a sportuji i mimo něj, hodně běhám, to je skvělý relax a závislost v jednom :-)
O kom sis myslel, že tuto soutěž vyhraje? Byl třeba nějaký soutěžící, se kterým si se nepohodl?(Olga)
Foto
Popravdě jsem si myslel, že vyhraje váš Muž roku Jakub Kraus, měl super tělo i vystupování, pro mě to byl favorit! Dalším byl Anderson z Brazílie, který nakonec skončil druhý. Já sám jsem si říkal, že by bylo úžasné být v TOP 10 a s vítězstvím jsem vůbec nepočítal.
Co bylo v soutěží pro tebe nejtěžší?(Karla)
Foto
Soutěž byla velmi náročná po fyzické i psychické stránce. Spali jsme velmi málo, program byl velmi pestrý se spoustou přejezdů po různých částech Filipín. Člověk se musel pořád usmívat a být pozitivní, i když uvnitř by si šel nejraději lehnout do postele.
Líbí se vám Česko a české ženy?(Peťule)
Foto
Ooo ano, české ženy jsou opravdu krásné, u nás to tak není, ve Švýcarsku narazíte na krásku zřídka, tady se stačí rozhlédnout kolem sebe a člověk se nestačí divit :-) Zatím jsem měl možnost vidět něco málo z Prahy a je to jedno z nejkrásnějších měst, které jsem viděl!
Máš holku?(sisi)
Foto
Ano, mám krásnou přítelkyni, která vyhrála Miss ve Švýcarsku. Jsme spolu rok a půl a je to moc fajn :-)
Ahoj, už si ochutnal něco z české kuchyně? (Hanka)
Foto
Ahoj :-) Ano, můj kamarád a loňský Muž roku Jakub Kraus mě vzal na svíčkovou a také jsem ochutnal české pivo, vše bylo výborné, ale hádám, že to nebylo úplně dietní :-)
co děláte pro to, abyste byl tak pěkný? cvičíte? máte plastiku?(Roman 54)
Foto
Neee, žádnou plastiku nemám! (smích) Hodně cvičím, třikrát týdně ve fitku a také běhám a jezdím na kole. Miluji sportovat venku a také si hlídám jídelníček, bez toho to nejde!
co teď máte v plánu? další soutěže?(Linda)
Foto
Titul mi otevřel dveře do velkého světa modelingu, doufám, že budu co nejvíce cestovat po světě a pracovat jako model. Ve Švýcarsku je to komplikovanější, tamní trh není tak velký. Proto budu hodně létat do Milána a Paříže. Žádná větší soutěž mužské krásy už není, takže se na žádnou další nechystám :-)
Jaký program tě čeká v České republice ? Můžeme zajít na kávu ?(Magda Nováková)
Foto
Mám opravdu našlapaný program, navštívili jsme Poslaneckou sněmovnu, sponzory soutěže, dnes pojedeme na hrad Karlštejn a v pátek do Náchoda na finále Muže roku 2016. V neděli odlétám zpět do Švýcarska a ještě předtím si stihneme projít centrum Prahy :-) Na všechno se moc těším! A nevím, jestli budu mít na kávu čas, vše máme na minuty rozepsáno :-(
Pedro, jaké státy by jsi chtěl navštívit ? Kdo je tvým vzorem ?(Karla)
Foto
pro me je nejvetsim vzorem Superman, protoze umi letat jako ptak a vidi vse zeshora. A moje nejoblibenejsi zeme je asi australie, je tam slunce, plaze a dobri lide :-)