Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Olomoucká debata Blesku: Kdo vyřeší nezaměstnanost a zadluženost kraje?

/
 • Kandidáti na hejtmana Olomouckého kraje ve volbách 2016
  12. září 2016 ● 16:00

  Debaty ke krajským volbám pokračují v Olomouckém kraji. Blesk.cz už v úterý od 13 hodin živě odvysílá další díl ze skleníku Flóra v Olomouci. Utká se tady sedm lídrů politických stran a hnutí, které mají šanci uspět. Podle průzkumu Phoenix Research totiž překračují pětiprocentní hranici. Diskuse se zaměří na nezaměstnanost a velké zadlužení kraje. Podívejte se, kdo by se chtěl stát hejtmanem.

 • 1.

  Alexander Černý

  Alexander Černý kandiduje za KSČM, je mu 63 let, je poslancem a zastupitelem Olomouckého kraje. Politikou se živí od začátku 90. let, předtím působil v armádě. Je ženatý a má dvě děti. Je také expertem své strany na obranu.

  Živý přenos můžete sledovat v úterý 13. září od 13 hodin ZDE >>>

  Alexandr Černý (KSČM)
  Autor: ČTK

 • 2.

  Dalibor Horák

  Jednapadesátiletý Dalibor Horák je jedničkou na kandidátce ODS, v této straně působí už od roku 1992. V roce 2004 byl zvolený do zastupitelstva Olomouckého kraje a v následujících volbách mandát obhájil. Má rád literaturu a hudbu. Je ženatý a má dospělého syna. Vystudoval historii.

  Dalibor Horák (ODS)
  Autor: ODS

  Živý přenos můžete sledovat v úterý 13. září od 13 hodin ZDE >>>

 • 3.

  Jitka Chalánková

  Jitce Chalánkové je 59 let, je poslankyní a zastupitelkou kraje za TOP 09. V minulosti pracovala jako lékařka a nyní spoluvlastní zdravotnické zařízení. Je vdaná, má čtyři děti a ve volném čase se věnuje sportu nebo četbě historické literatury.

  Jitka Chalánková (TOP09)
  Autor: čtk

  Živý přenos můžete sledovat v úterý 13. září od 13 hodin ZDE >>>

 • 4.

  Oto Košta

  Devětapadesátiletý Oto Košta je kandidát hnutí ANO a také praktický lékař, který se staral i o hráče Sigmy Olomouc. Zabývá se zdravým životním stylem, má rád sport, hru na klavír, filmy a dobré víno.

  Oto Košta (ANO)
  Autor: YouTube, Oto Košťa

  Živý přenos můžete sledovat v úterý 13. září od 13 hodin ZDE >>>

 • 5.

  Jiří Kudláček

  Jiří Kudláček je kandidátem za Občané pro Olomoucký kraj, donedávna byl ještě členem hnutí ANO, z něhož po neshodách odešel. Je mu 57 let, je starostou města Hranice a jako podnikatel vlastní několik firem. Je ženatý a má čtyři děti. Říká o sobě, že je jachtař, cyklista a horolezec.

  Jiří Kudláček (Občané pro Olomoucký kraj)
  Autor: ČTK

  Živý přenos můžete sledovat v úterý 13. září od 13 hodin ZDE >>>

 • 6.

  Ivo Slavotínek

  Čtyřicetiletý Ivo Slavotínek z KDU-ČSL je zastupitelem Olomouckého kraje a místostarostou Velké Bystřice. Je ženatý a má dceru. K jeho zájmům patří hlavně cestování, třeba Evropou s batohem na zádech. Procestoval Ameriku, Skandinávii i země Blízkého východu.

  Ivo Slavotínek (KDU-ČSL)
  Autor: FB J. Slavotínka

  Živý přenos můžete sledovat v úterý 13. září od 13 hodin ZDE >>>

 • 7.

  Jiří Zemánek

  Jiří Zemánek je jedenapadesátiletý kandidát ČSSD, poslanec, zastupitel Olomouckého kraje a radní města Štenrberka. Je ženatý, má tři dcery a jeho vášní je volejbal.

  Jiří Zemánek (ČSSD)
  Autor: FB J. Zemánka

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

deep_ass_flsting: Nezaměstnanost by vyřešilo zatržení nebo razantní snížení sociálních dávek a možná by pak začali pracovat i líní lemplové jako je cikánský diskutér zdenekk.

(12. 09. 2016 19:42)

stacho: Pražská horda nenažranců určitě ne......

(12. 09. 2016 10:54)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy