Tachovští policisté dopadli tři muže, po kterých pátrali v souvislosti s noční nehodou u Kladrub na Tachovsku.

Policejní komisař je začal vyšetřovat pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti s následkem smrti. Muž v autě zemřel. Informovala o tom mluvčí tachovských policistů Jindřiška Cholenská.

Nehoda se stala na silnici z Kladrub ve směru na Ostrov u Stříbra. Řidič nezvládl s vozem Renault zatáčku a vylétl ze silnice. Auto narazilo do svahu a se čtyřčlennou osádkou se vrátilo zpět na silnici, kde skončilo na střeše v levém jízdním pruhu. Ve voze jeli čtyři Ukrajinci. "Tři muži z místa dopravní nehody utekli směrem k obci Kladruby. Jeden byl zadržen policejním psovodem," uvedla Cholenská. Po dalších dvou policisté pátrali. Podle mluvčí už znají i jejich totožnost.

"Šestačtyřicetiletý muž při nehodě utrpěl těžká poranění hlavy neslučitelná se životem a na místě zemřel. Přesnou příčinu určí soudní pitva," dodala mluvčí. Zjistit by měla i případné požití alkoholu. Další okolnosti nehody policie dále vyšetřuje. Škoda byla vyčíslena na 30.000 Kč.