Jmenuje se Johnny DelPrete, je o čtyři roky starší, jeho oblíbeným filmem jsou Nesvatbovi a samozřejmě hraje golf. Jessice však zatím může její výsledky jen závidět.

Vydělala 8 milionů

Profesionály se sice oba stali v roce 2010, ale zatímco Johnny si v nižší soutěži zatím vydělal jen 1800 dolarů (36 tisíc korun), dcera vítěze tenisového Australian Open válí mezi nejlepšími ženami světa. Na okruhu LPGA Jessica loni vyhrála svůj první turnaj a celkem jí už nacinkalo 400 tisíc dolarů (8 milionů korun).

Rozesmívá mě!

Mladý pár spolu oslavil Nový rok a při té příležitosti se pochlubil první zamilovanou fotografií. „Pravý partner ví, jak rozesmát svou dívku. Klidně projde peklem tam a zpět, jen aby ji viděl se usmívat,“ napsala Jessica pár dní poté na Twitter a připojila srdíčko pro Johnnyho.

Spojilo je country

Není to jen golf, co pojí Johnnyho a Jessicu. Oba totiž milují americkou zpěvačku Taylor Swift, jejíž country s popovým nádechem na konci minulého desetiletí pobláznilo USA.

Loňské turnajové vítězství v Australii dokonce Jessice pomohlo k tomu, že dostala od šestinásobné držitelky ceny Grammy k narozeninám květiny. Po triumfu se totiž pochlubila, že jí její hudba uklidňuje.

„Chtěla Jessi pozvat na koncert v Australii, ale ta už byla zpět v USA. Tak že prý pošle aspoň květiny, tak jsem jí řekl, ať to udělá na její narozeniny,“ vyprávěl otec Petr. K loňským devatenáctinám se tak Jessica dočkala životního překvapení.