„Snažil jsem se prostě Anglii trochu pomoct,“ vysvětlil deníku The Sun pětatřicetiletý milionář Tim O’Leary, proč všem na stadionu ukázal své přirození. „Udělal bych cokoliv, abychom vyhráli. Bohužel, nepomohlo to.“

Italský fotbalista Diamanti se při rozhodující penaltě ale trefil a poslal Angličany domů.

Musel oběhnout půl stadionu

Tim prozradil, že při zápase měl původně lístek za opačnou brankou, než se kopaly penalty. Před začátkem napínavého rozstřelu tak musel oběhnout polovinu stadionu.

„Jednal jsem impulzivně. Říkal jsem si, že ty penalty zase prohrajeme a že s tím musím zkusit něco udělat. Z toho běhu jsem málem dostal infarkt a puchýře na nohou mě bolí ještě teď,“ popsal Tim, který je věrným fanouškem – nároďáku fandil už na EURO 2004 v Portugalsku i na posledních dvou světových šampionátech v Německu a Jižní Africe.

Žena se tomu zasmála

O’Leary je ženatý, jeho manželka Klara je v osmém měsíci těhotenství a čeká dvojčata. Asi byste čekali, že za bláznivé počínání svému manželovi pořádně vyčinila. Chyba lávky! „Řekla mi, že jí to přišlo hodně, ale hodně legrační. Prostě k popukání,“ tvrdí Tim.

Jenže můžete se zlobit na muže, který vás zahrnuje luxusem a láskou? O’Leary vlastní prosperující obchodní firmu a se svou ženou obývá dům za téměř 200 milionů korun v luxusní čtvrti Londýna Surrey, kde bydlí například i anglický reprezentant John Terry...

Fotogalerie
6 fotografií