V osmé sérii reality show, kde účinkují známé osobnosti, které se snaží vzkřísit svou uvadající kariéru, se objeví po boku představitele postavy Sulu ze seriálu Star Trek George Takeie nebo přítelkyně anglického fotbalisty Joea Colea Carly Zuckerové. Reality show se bude točit v australské buši.

Účinkující budou filmováni 24 hodin denně. V různých soutěžích se budou snažit získat jídlo pro svůj kemp. Diváci budou pak svým oblíbencům posílat hlasy a rozhodovat o tom, kdo bude z pořadu vyřazen.

Dvaapadesátiletá Navrátilová přiznala, že pořad dosud nikdy nesledovala. "Jdu do toho s vírou ve své schopnosti se přizpůsobit. Jak říká Billie Jean Kingová (bývalá tenisová hvězda - pozn. aut.), 'šampioni se přizpůsobí'," uvedla pro BBC devítinásobná vítězka Wimbledonu, která se narodila v Československu a v roce 1975 emigrovala do USA, kde nyní žije. Největší strach prý bude mít z hadů a pavouků.

Společnost jí bude v australské přírodě dělat dalších devět celebrit. "Mám rád výzvy. Myslím si, že to bude zábavné," nechal se slyšet Takei.

Producenti pořadu upozorňují, že to účinkující v divočině vůbec nebudou mít jednoduché. "Ve snaze otestovat celebrity, se každý rok snažíme posouvat hranice a tentokrát je posuneme dál než kdy předtím. Připravujeme mnoho překvapení," prozradil producent Richard Cowles.