Cítím se jako ve svém živlu,“ svěřila se těsně po prvním vstupu Nikola, která dostala své místo na kanapi v přítmí takřka nespatřená. Svou tvář na fotografii odhalit nechtěla, stejně tak na výstavě nesundala masku z tváře kvůli bezpečí. „Nikdy nevíte, kdo vás pozná. Mohlo by se mi to vrátit. Ale kamarádi mě v tom podpořili. Rodině jsem to zatím ještě neřekla, ale máme skvělý vztah. Určitě by mě za to neodsoudila.“ 

Byla jsem překvapená, když mi předevčírem zavolali, že už,“ smála se ještě trochu nervózně. „Ale přitom si to naprosto užívám. Miluji doteky od cizích lidí, vzrušuje mě to.“ Na kanapi přitom zaujímala nejrůznější polohy od ležení na zádech, vkleče či pozice kočky, aby si pánové i dámy mohli sáhnout, kam se jim jen zlíbí, i na intimní partie.

Miluji doteky

Kdysi už jsem zažila akci, na které jsem byla nahá. Byla tedy ale daleko komornější a dotyčné jsem znala. O to více si to teď užívám. Miluji, když se mě lidi dotýkají,“ svěřila jako začínající exhibicionistka, která má ráda submisivní roli v BDSM hrátkách.

Na předchozích pěti výstavách Voayer přitom nikdy nebyla. „Sledovala jsem to zpovzdálí, když vyšly fotografie nebo videa. Moc se mi to líbilo. A tak jsem jednoho dne rozklikla web, zjistila emailovou adresu a napsala vstupní dopis, že mě tahle akce láká,“ zmínila, že žádné fotografie nebyly třeba.

Projděte si výstavu s námi:

Video
Video se připravuje ...

Projděte si s námi výstavu Voayer. Každý den zde spatříte nové exponáty. Otevřeno od úterý do neděle. Eva Fornálová

Pokud vás zajímá, kolik za takovou výstavu dostala zaplaceno, Blesk.cz neprozradila. Modelka i pořadatelé tuto informaci drží v tajnosti. Vždy se však jedná o jeden den nahoty od jedenácté hodiny dopolední až do jedenácté večerní. Návštěvníci mají vstup za 550 korun na hodinu a půl. A po každém vstupu mají stejný čas na to, aby se modelky a modelové najedli, napili, konečně si došli na záchod a vyřídili si, co potřebují.

Devadesát minut totiž musí být vždy na daném stanovišti. „Je super, že se točíme a vystřídáme se na místech,“ zmínila. A tak si coby modelka užila čas na kanapi, na pódiu v rajské zahradě, v kleci i v barevném oceánu.

Fotogalerie
56 fotografií