Městská rada v úterý schválila jména 7 nových ulic v Praze, většinou v okrajových městských částech. Rada tak reagovala na zrychlující se výstavbu nových rodinných a bytových domků. Postupně vznikají nové ulice, které nemají svoje názvy. 

Rada také zrušila název Aronovo náměstí ve čtvrti Křeslice na jihovýchodním okraji metropole. Náměstí přišlo o pojmenování, protože jde podle místopisné komise jen o křižovatku. Navíc na ní nejsou žádné adresy.

U většiny ulic, které ponesou nové jméno, jde jen o prodloužení stávajících ulic. V Čakovicích (na katastrálním území Třeboratic) ponese jedna z ulic jméno bývalého starosty a sokolského funkcionáře Jiřího Prebsla. Změnu názvu ulice po Prebslovi navrhli budoucí obyvatelé této části. V současné době se zde totiž dostavuje první dům.  

V Nebušicích pojmenují ulici směřující do šáreckého údolí K Šárce a další ulice dostane název Na závěji. V Uhříněvsi budou nové ulice Slídová a Losenická. 

Na Praze 12 (na území Cholupic) dojde k prodloužení ulice Lhenická a vziknou tři nové ulice - Třebanická, Vitějovská, Hlavatecká. Názvy vznikly ve spolupráci soukromé stavební firmy a místopisné komise a vycházejí z navazování pojmenování okolních ulic podle jihočeských měst.