Se svými nejlepšími hity vystoupí Sting v pražské O2 areně letos dne 28. října. Několikanásobný držitel ceny Grammy vyrazil na turné s rockovou kapelou a na všech jeho koncertech ho jako speciální host doprovází Joe Sumner. 

„Stingův koncert My Songs je živelná a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které napsal během své slavné kariéry 17násobného držitele ceny Grammy, a to jak s kapelou The Police, tak jako sólový umělec,“ uvádí O2 arena na sociální síti. 

The Police

Skladatel, zpěvák, textař a herec se narodil v anglickém Newcastlu. V roce 1977 se přestěhoval do Londýna, kde vznikla jeho slavná skupina The Police. Úspěšná kapela vydala pět alb, získala šest cen Grammy, dvě Brit Awards a v roce 2003 byla uvedena do rokenrolové síně slávy. Posléze jako sólista získal Sting dalších 11 cen Grammy, Zlatý glóbus, cenu Emmy, čtyři nominace na Oscara nebo nominaci na cenu TONY. V roce 2003 získal Řád britského impéria, který mu uděllila královna Alžběta II. za jeho nesčetné zásluhy o hudbu. Jako sólový zpěvák i v rámci skupiny The Police prodal během své hudební dráhy neuvěřitelných 100 milionů alb.

Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí od 1490 do 2290 Kč a budou v prodeji od 3. června 2022 v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Kompletní informace o turné, vstupenkách a fanklubu jsou k dispozici na www.Sting.com.

Fotogalerie
7 fotografií