19. únor 2020
Svátek slaví Patrik, zítra Oldřich

Konec léta v Praze. Akce, kde nebude nuda: Obří skluzavka a kino na Malostranském náměstí

/
 • Léto ještě nekončí...
  26. srpna 2016 ● 12:44

  Léto se nezadržitelně chýlí ke svému konci. A tak pokud jste toho letos v létě ještě dostatečně neprožili, je na čase rychle dohnat prázdninové zážitky, ať máte na co po celý zbytek roku vzpomínat. Počasí bude venkovním akcím přát. A tak je šance užít si konec srpna naplno velmi vysoká.

 • 1.

  Obří skluzavka


  Kdo by jako malý nemiloval skluzavky. Právě v sobotu 27. srpna se můžete od dvanácti hodin projet v ulici Na Petynce na skluzavce, která měří 300 metrů. Akce sice není bezplatná, ale za 300 korun se můžete klouzat na kruhu i bez něj do sedmé hodiny večerní.
  Tuto skluzavku rozvinou v sobotu v ulici Na Petynce.
 • 2.

  Letní kino na Malostranském náměstí


  Malostranské náměstí už nějakou dobu není parkovištěm. Ovšem doposud spíš působilo tak nějak prázdně a nevyužitě. A právě v sobotu 27. srpna se konečně zaplní lidmi. Po osmé hodině večerní začne promítání v hlavní roli s Charlie Chaplinem.
  Malostranské náměstí je oázou klidu. Auta už jsou konečně pryč, těší se lidé vysedávající pod stromy.
 • 3.

  Veggie Náplavka

  V neděli 28. srpna se Rašínovo nábřeží zaplaví příznivci rostlinné strany. Veganské stánky, workshopy, živé vaření a hudba. Celodenní akce vás zasvětí do života milovníků zvířat.
  Akce Veggie Náplavka přilákala tisíce Pražanů.
 • 4.

  Blešák v Containallu

  Nemáte rádi konzum a chcete podpořit recyklaci? V neděli 28. srpna budete mít možnost od 11. hodiny dopoledne vyhlédnout si nové kousky do svého šatníku na blešáku v Containallu. Akce trvá pouhých pět hodin, takže po čtvrté odpolední už budete mít smůlu.
  Diskuze na téma dopravy v Containallu přilákala desítky Pražanů.
 • 5.

  Cirkus pod viaduktem

  Viadukt Kreativní na osmičce neustále pořádá zajímavé akce. Tentokrát si na pondělí 29. srpna připravil akrobatické divadlo. Soubor Aventyr představí v pět hodin odpoledne cirkus, grotesku i šermířské umění v jednom.
  Aventyr

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy