V sobotu 27. července se v metropoli koná triatlon, při kterém sportovci poběží, poplavou a pojedou na jízdním kole. Jelikož jde o událost s početnou a mezinárodní účastí, nezbytně ji budou provázet nejrůznější dopravní omezení, se kterými je nutné počítat.

Omezení parkovacích míst vstoupí v platnost už den před akcí, tedy v pátek 26. července v 6:00 hodin. To se týká ulic Vítězná, Šeříková nebo Zborovská. Od 20:00 hodin pak nebude možné parkovat na Janáčkově nábřeží. V den konání akce se omezení parkování rozšíří do ulic Svornosti, Lidická, Na Valentince, Strakonická, Prvomájová, Na Betonce, Strážovská a Radotínská.

Během akce dojde navíc k částečnému nebo úplnému uzavření desítek dalších ulic. Plaveckou část závodníci absolvují ve Vltavě, běžeckou pak historickým centrem města podél řeky přes Rašínovo nábřeží, náplavku, Palackého most, Strakonickou a Janáčkovo nábřeží. Cyklistický okruh pak směřuje do Velké Chuchle a Radotína, odkud následují dva okruhy mezi Zbuzany, Nučice, Mezouň, Vysoký Újezd, Kuchař a Chýnice. Konkrétní dopravní uzavírky hledejte na webu pořadatele.

Fotogalerie
30 fotografií