Oslava Dne dětí v Šeberově proběhne letos s mírným předstihem. Den dětí totiž připadá na 1. června, šeberovští tak řadu dětí minimálně o ten den předstihnou. A na co se už nyní mohou těšit? Nač jiného než na bohatý program a spoustu mlsot – například v podobě cukrové vaty, malinovky nebo špekáčků.

Program ve sportovně oddychovém areálu v Šeberově, ulicí K Hrnčířům poblíž autobusové zastávky Pod Vsí (zajíždí sem linky č. 165, 326, 327, 363 a 385) vypukne v 15 hodin. Kromě šeberovské starostky Petry Venturové jej zahájí vystoupení zdejších dětí z mateřské i základní školy. Následně budou mezi děti rozlosovány kartičky s nejrůznějšími zadáními, které děti budou moci plnit, aby na konci soutěžního klání obdržely pěkné ceny.

Na místě se přitom mohou těšit kupříkladu hned na dva skákací hrady nebo na dětský vláček. Kdo by chtěl zažít i něco méně všedního, ten se dočká například svezení na koních či na ponících. A jak pro děti, tak i pro dospělé bude na místě rovněž připravena ukázka techniky, kterou při svých výjezdech využívají dobrovolní hasiči a pražští strážníci, kteří se na pořádání akce podílí.