Neznáte úchyla z metra? „Dosud neznámý muž v neděli 30. června v dopoledních hodinách nastoupil do metra ve stanici Náměstí Míru na trase A. Ve vagónu se posadil na sedadlo proti poškozené a po krátké chvíli z rozparku speciálně vytvořeném v kalhotách vytáhl přirození a před osmadvacetiletou ženou začal onanovat.” uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Vystrašená poškozená v další zastávce okamžitě vystoupila, nicméně muž se také zvedl a šel za ní. V ten okamžik se jej žena snažila ještě natočit na svůj mobilní telefon a zároveň ho upozornila, že na něj zavolá policii. Až po jejím varování muž odešel ze stanice metra Skalka neznámo kam.

„Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu výtržnictví, za což muži v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až dvou let. Vzhledem k tomu, že měl muž zcela evidentně rozparek předem speciálně vytvořený a tedy se na své jednání připravoval, nelze vyloučit, že se tohoto trestného činu dopouštěl již opakovaně,“ uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová. Což se po pár dnech potvrdilo.

Nešlo o ojedinělý případ

Policii se přihlásily další dvě ženy, které zažily obdobnou zkušenost. „ Obě dvě byly stejným způsobem po nástupu do metra obtěžovány. Na celé věci je zarážející, že jedna z poškozených měla stejný zážitek v metru a to pouhých pár hodin od prvního zveřejněného případu,“ uvádí Kropáčová.

Znamená to jediné – nešlo o „náhodu“. Muž se takto zachoval vícekrát. „Hledaný muž se v jeden den v rozmezí pouhých pár hodin dopustil stejného jednání,“ uvádí mluvčí. Kde konkrétně? „V prvním případě to bylo po nástupu ve stanici metra Náměstí Míru a v druhém případě po nastoupení ženy do metra ve stanici Dejvická.“ Kdo ví, čeho dalšího se muž ještě dopustil.

V případě, že poznáváte muže na kamerovém záznamu, nebo máte informace o místě, kde by se mohl nacházet, prosím vše oznamte na linku 158. Jakékoliv informace mohou policistům pomoci při jeho dopadení.

Video
Video se připravuje ...

Pražská policie hledá úchyla z pražského metra. Onanoval před cestující. Neznáte ho? Policie ČR

Fotogalerie
3 fotografie