Sobota 20. července 2024
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav
Oblačno 27°C

Slavní muži šli s kůží na trh: Sportovec Krajčo, »beachboy« Soukup a nudista Pálek!

/
 • Slavní muži šli s kůží na trh!
  10. července 2024 ● 05:00

  Parné léto láká k odhození svršků nejenom dámy, ale i muže. A protože se zde polonahé slečny objevují častěji nežli pánové, je třeba to napravit. V uplynulých pár hodinách sdíleli na sociální síti hned tři slavní muži své fotky a videa, co je zachycují více či méně obnažené... Kteří to byli?

 • 1.

  Richard Krajčo (47), zpěvák

  Jako prvního zmíníme zpěváka Richarda Krajča, frontmana skupiny Kryštof, jenž na instagramu ukázal svůj recept na to, jak uskákat fyzicky náročné koncerty i přežít pařby. Udržuje se totiž v kondici pravidelným cvičením. Pět dní v týdnu si dopřává speciální sestavu zahrnující například 5 tisíc přeskoků přes švihadlo, posilování s gumou nebo PET lahví či plavání. Při tom se předvedl do půl pasu nahý a všem názorně předvedl, že pravidelný pohyb má na jeho vyrýsované tělo skutečně pozitivní vliv...

 • 2.

  Jaromír Soukup (55), podnikatel

  Opominout nemůžeme ani Jaromíra Soukupa. Bývalý partner influencerky Agáty Hanychové (39) se na sociálních sítích na nějaký čas odmlčel. „Docela dost z vás mi píše, co se mnou je. Přesně tohle se mnou je,“ napsal k fotkám ze Španělska, pravděpodobně z Marbelly, kde vlastní nemovitost. „Pár týdnů mne česká politika ani showbyz nezajímá, fakt ne. V srpnu se do obojího zase pustíme,“ přislíbil. Na snímcích, co se objevily na jeho profilu, je vidět, že si užívá nejenom dobrého jídla, ale i moře. V divoce vzorovaných plavkách ukázal postavu, co na 55 let vypadá skutečně dobře.

 • 3.

  Přemysl Pálek (33), zpěvák

  A na závěr jeden sexy nudista – talentovaná muzikálová hvězda Přemysl Pálek se ukázal docela beze svršků! „Dovolená je u konce, teď ‚donaha‘ jedině v Divadle Na Fidlovačce,“ uvedl v narážce na známou divadelní hru, na jejímž konci se všichni protagonisté během striptýzu svléknou. A jak je vidět, s obnažováním svého těla nemá Přemysl problémy ani v soukromí – pyšní se totiž sexy svalnatou postavou. Jeho fanynky ho za to ohodnotily řadou lajků, jen herecký kolega Martin Schreiner (27) si nebyl moc jistý. „A to je jako challenge pro celej cast?“ ptal se opatrně.

 • 4.

  Galerie

  Na další snímky se můžete podívat do naší galerie...

  Video
  Video se připravuje ...

  Richard Krajčo: Co řekl o svém "slavičím" outfitu? David Turek

  Fotogalerie
  36 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

VesMirek: Tučný konto oči nepotřebuje.

(10. 07. 2024 14:19)

Uživatel_5634767: Ten plešatý nudista s holou hrudí je hodně odporný,brrr.A ta bradka to podtrhuje a ještě více zvýrazňuje, Krajčo je vyzáblák a Soukup na to že je z nich nejstarší vypadá nejlépe. Má vlasy, chlupatou hruď a obličej docela hezký.

(10. 07. 2024 09:30)

Anna Stačinová: Krajčo to přehnal je moc vyhublý .

(10. 07. 2024 08:44)

Anna Stačinová: Agátu na něm uhranuly prý jeho nohy

(10. 07. 2024 08:41)

Uživatel_5845004: A prý jsou z něj fanynky paf... 🤔, patrně nevidomé... 🤣🤣🤣

(10. 07. 2024 08:36)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy