Sanitka, která právě z Hořovic převážela miminko v inkubátoru do pražské nemocnice, měla na Rozvadovské spojce nehodu. Srazila muže, který jí podle svědků vstoupil přímo pod kola. „Na místo vyrazila letecká i pozemní posádka záchranářů. Muže s úrazem končetiny a úrazem hlavy, který byl při vědomí, převezli pozemní cestou do Motola,“ řekla Blesku mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová s tím, že nikdo ze sanitky zraněn nebyl. Pro miminko pak přijel náhradní vůz. 

Dechovou zkoušku na alkohol u chodce nebylo možné na místě provést, na výsledky krevních testů policisté stále čekají, není tak jasné, zda byl pod vlivem alkoholu či drog.

Podle informací Blesku to ale není jediná nehoda, do níž byl sražený muž ten den zapletený, což následně potvrdil i policejní mluvčí Jan Rybanský. „Provedeným šetřením policisté z oddělení dopravních nehod zjistili, že muž, který byl na Rozvadovské spojce sražen sanitním vozem, tentýž den v časných ranních hodinách řídil vozidlo, které narazilo do plotu,“ uvedl pro Blesk. Při havárii se nikomu nic nestalo, řidič ale nechal auto na místě a z místa nehody odešel. 

Video
délka: 00:22.56
Video se připravuje ...

Vážná nehoda na Rozvadovské spojce. (17. srpna 2022) Blesk.cz - David Malík

Fotogalerie
24 fotografií