Na sobotu 27. listopadu 2021, kdy zemřela jejich dcera, už do konce života nezapomenou rodiče Daire Ni Heidhin z Irska. Do Česka krásná turistka, která v Irsku pracovala jako praktická lékařka pro děti do pěti let a ve volném čase hrála ženský fotbal, podle informací TN.cz přicestovala z irského Dundalku. Stejně jako její kamarádky, ani její přítel a rodina netušili, co ji v Praze potká za tragédii. 

V hotelovém pokoji se ji udělalo zle a skončila v nemocnici, tam v sobotu ráno zemřela. Co se jí přihodilo není známé. Její kamarádka okamžitě po smrti Daire vyhlásila sbírku na převoz těla do vlasti. Vybralo se neuvěřitelných 540 tisíc korun. Pro tělo si přiletěli její rodiče. „Daire se vrací domů ve středu večer, její rodiče jsou rádi, že se to konečně podařilo zařídit. Jsou moc vděční za veškerou podporu a pomoc, kterou jim poskytli lidé v Praze," řekla TN.cz nejlepší přítelkyně zesnulé ženy Niamh Kerleyová.

„Všichni na ně byli moc hodní, hotelový personál byl úžasný. Dokonce navštívili irskou hospodu, ve které předtím byla i Daire. Od obsluhy dostali nádherný adventní věnec. Za podporu, které se jim v Praze dostalo, budou nadosmrti vděční. Říkali, že je to vážně nádherné město," doplnila pro server TN.cz.