Co přesně se ženě, která žila v irském městě Dundalk a pracovala jako učitelka ve školce, stalo, není jasné. Podle britských médií jí bylo zle, a tak ji záchranáři převezli do nemocnice. Tam v sobotu 27. listopadu ráno zemřela.

Jejího přítele, rodinu i kamarády zpráva hluboce zasáhla. „Připadám si, jako bych uvázl ve snu, ze kterého se nemůžu probudit. Lásko, udělala jsi ze mě toho nejšťastnějšího muže, nikdy jsem si nemyslel, že je vůbec možné něco takového cítit. Od první chvíle, co jsme se na sebe podívali, jsem nezažil jedinou chvíli, kdy bych si nepřipadal jako ten nejmilovanější člověk na světě. Moc tě miluju a navždycky budu,“ napsal zarmoucený Kevin v den její smrti na Facebook. Pod příspěvkem se hned objevila řada kondolencí, v nichž mu známí vyjadřovali upřímnou soustrast.

Truchlí i její spoluhráčky z dundalského týmu galského fotbalu – netradičního sportu, který se hraje hlavně v Irsku a kombinuje prvky fotbalu a rugby. „Třesou se mi ruce a po tvářích mi tečou slzy, když vám musím napsat o náhlé smrti jedné z našich princezen,“ uvedl na svých stránkách tým Dundalk Young Irelands. „Život umí být tak krutý, byla příliš mladá na to, aby nás opustila. Budeš chybět všem v týmu, moc jsme tě milovali a obdivovali,ׅ“ dodali jeho zástupci.

Daiřini přátelé založili sbírku, aby pomohli rodině dostat její tělo zpět do vlasti. „Ozvala se nám spousta lidí s tím, že by její rodině chtěli v těchto těžkých časech pomoci. V reakci na jejich dobrotivost jsme se rozhodli založit tuto sbírku, aby lidé mohli rodinu podpořit a pomoci jí dostat Daire domů,“ stojí v popisu sbírky. Už se vybralo přes 20 tisíc liber, tedy zhruba 600 tisíc korun.

Fotogalerie
4 fotografie