Havárie se stala po poledni na silnici mezi Bílou a Mezivodím. Autobus převážel pět dospělých a 33 dětí. „Dosud z nezjištěné příčiny došlo k čelní srážce. Jedna ze tří zraněných osob svým zraněním podlehla,“ řekla.

V autě cestovali dva lidé. Z osobního vozu hasiči museli jednoho člověka vyprostit. „Horská služba musela převézt jednu zraněnou osobu asi kilometr na vhodné místo pro přistání vrtulníku záchranné služby, který s ní pak odletěl do Fakultní nemocnice Ostrava,“ uvedl mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

Cestující z havarovaného autobusu mohli přestoupit do náhradního autobusu. „Včetně zraněné učitelky, která měla podle svých slov pouze naraženou ruku a tvrdila, že vyhledá lékařské ošetření až dodatečně,“ doplnil Kůdela.

VIDEO: Policista zachránil dvě ženy z převráceného auta.

Video
délka: 01:18.94
Video se připravuje ...

Policista zachránil dvě ženy z převráceného auta. Policie České republiky

Fotogalerie
4 fotografie