Lenčiny děti se kromě policie obrátily i na sociální sítě. „Prosím o pomoc! Od soboty nemáme o mamince žádné informace a má vypnutý telefon,“ napsala její dcera.

„Mohla by se pohybovat někde kolem Bělského lesa, Hrabůvky nebo blízkého okolí. Máme hrozný strach o její život,“ doplnila zoufalá dcera. Podle ní hrozí, že si její maminka může sáhnout na život!

Ve středu ale přišla dobrá zpráva. „Našla se! Je neuvěřitelné, že i v dnešní době existují lidé, kteří pomůžou, aniž by nás znali. Děkujeme všem, kteří sdíleli, psali nám a volali, pomáhali hledat,“ poděkovala ve středu dopoledne její dcera.

Podle policie se Lenka mohla vyskytovat na zastávkách či nádražích ve společnosti lidí bez domova. Kde na ženu lidé narazili, však upřesněno nebylo. „Ženu se podařilo zdravou vypátrat na území města Ostravy,“ uvedla policejní mluvčí Karolína Bělunková.

VIDEO: Pátrání po pohřešovaném Tomášovi (15) z Brna bohužel skončilo smutně. Jeho tělo vydala řeka Svratka po třech nedělích.

Video
délka: 00:25.72

Policie, strážníci, hasiči a potápěči pátrají v řece Svratce a jejím okolí v Brně po nezvěstném Tomáši Pospíšilovi (15) MP Brno