„Nejdříve ztráta kufrů a pak jsem se také necítil dobře. Chtěl jsem tohle vystoupení zrušit, ale doktor mě přesvědčoval, abych to nedělal. Teď jsem moc rád, že k tomu nedošlo!“ pochvaloval si fanoušky zpěvák kapely Imagine Dragons Dan Reynolds.

Toho měly trápit hlasivky a bylo potřeba, aby mu je lékař na hotelu ošetřil. Pro tisíce fanoušků by byla neúčast kapely obrovským zklamáním. Pro Colours of Ostrava je koncert Imagine Dragons obrovskou událostí. Jde o kapelu, která je v současné době na vrcholu popularity. Jsem nadšená, že právě u nás zazněl naživo jejich adrenalinový mix kytarového rocku, popu i elektroniky, který tak strhává fanoušky," řekla ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Jedinečnou atmoféru festivalu si nakonec užil i zpěvák Dan Reynolds. V jednu chvíli dokonce vzal jednoho z fanoušků na pódium a později se spolu s ním nechal přenášet na rukou rozvášněného davu.

Během přibližně hodinového vystoupení zazněly snad všechny známé písničky, které kapela má. Poté, co se Američané s posluchači rozloučili, začali je návštěvníci opět vyvolávat zpátky na podium. Kapela fanoušky za bouřlivý potlesk odměnila přídavkem v podobě písničky Radioactive.

Ve čtvrtek vystoupí další z hvězd festivalu - Norah Jonesová. Zájem o Colours of Ostrava je obrovský, vstupenky jsou prakticky vyprodané. Čtyřdenní už nejsou vůbec, pořadatelé dávají do prodeje už jen několik posledních jednodenních kusů.

Fotogalerie
23 fotografií