Návštěvníci 5. ročníku hudebního festivalu Beats for Love mohou kromě populárních interpretů počítat také s přísnými bezpečnostními podmínkami. Na ty bude dohlížet zhruba 50 policistů z protidrogové centrály. „Chtěli bychom Vás upozornit, že i letos budou na Beats for Love přítomni šerifové bez kostýmu. Takže doporučujeme konzumovat jen alkohol, cigarety, čokoládu, kafe a jiné, státem povolené, návykové látky,“ ohlásili pořadatelé na facebookové stránce festivalu. Ti očekávají až 46 tisíc návštěvníků.

Pořadatelé své fanoušky evidentně znají, a proto nechtějí nechat nic náhodě. Informace okamžitě rozdělila fanoušky na dvě skupiny. „Stěžovat si, že se na takové party smaží, je jako jít do hospody a brblat, že tam lidi pijí panáky. Nejdete na důchodcovský čajový dýchanek,“ vysvětloval pod příspěvkem fanoušek festivalu.

Jiní návštěvníci si naopak přítomnost policistů pochvalují. „Že by již letos nebyly k vidění okolo se povalující zdrogované, vědomě koitující páry?“

Do začátku festivalu zbývají dva dny a vystoupí na něm Slimboy fit, Sigala, Majk Spirit, Dj Wich, Separ nebo Marpo. Vyzkoušet si mohou návštěvníci také 3G přetížení a brýle simulující slalom v opilosti. Dopravní podnik Ostrava pro tuto akci navýšil počet nočních spojů. Jako každým rokem budou návštěvníci moct pomáhat dobré věci. V areálu se letos budou vybírat peníze na Kardiologické oddělení Městské nemocnice Ostrava.

VIDEO: Podívejte se, jak vypadá zatýkání drogových dealerů.

Video
délka: 00:47

Zatýkání drogových dealerů na jižní Moravě Policie ČR

Fotogalerie
7 fotografií