Střelci se zřejmě rozhodli ušetřit pár korun za terče a tak se koncem června trefovali do dopravních značek Stop a Přechod pro chodce. Vůbec jim přitom nevadilo, že kolem chodí lidé!

Poškozené plíce

Jejich nebezpečné jednání nezůstalo bez následků. „Jedna ze střel skončila v zádech nic netušícího kolem procházejícího muže. Ten uslyšel výstřel, ucítil bolest pod lopatkou a zjistil, že krvácí,“ řekla mluvčí policie Petra Ledabylová.

Za chvíli zraněného odváželi záchranáři do břeclavské nemocnice. „Lékaři mu museli operativně vyjmout tři fragmenty střely, které mu poškodily plíci,“ pokračovala mluvčí policie.


Policisté oba střelce po chvíli dopadli a přitom se porozhlédli u nich doma. Jeden z nich měl doma zásobu marihuany, kterou vypěstoval. Soudce proto rozhodl o jeho vazebním stíhání.

„Oba muži jsou obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. Jeden z mužů je stíhán i pro přečin nedovolená výroba a jiné nakládání s psychotropními látkami a jedy,“ dodala Ledabylová.

VIDEO: Muž, který v úterý střílel v Libčevsi na Lounsku z domu na ulici, skončil v péči psychiatrů. (28.6.2024).

Video
Video se připravuje ...

Muž, který v úterý střílel v Libčevsi na Lounsku z domu na ulici, skončil v péči psychiatrů. (28.6.2024) Policie ČR