Jsi špína!“ křičela údajně Martina, která podle obžaloby zasypala těhotnou ženu sérií kopů a ran pěstí do břicha. „Kryla jsem se, jak to šlo. Když přišla ke mně domů, útok jsem nečekala,“ uvedla před soudem Andrea.

Maminka dnes již ročního chlapečka vzpomíná na 30. srpen 2016 stále s hrůzou. „Dítě je zázrak života. Moc jsem o něj stála. Přitom jsem měla jen malou naději, že se ho dočkám. Bála jsem se, že o něj přijdu ještě dřív, než se narodí,“ vysvětlila.

Údajný nevěrník na testy DNA nevěří

Andrea si ale vybrala špatného partnera. Cizinec Nikola (41) totiž žil s Martinou a měli spolu syna (tehdy 4). Před krajským soudem v Brně sexuální styk s Andreou popřel. Když ho soudce Aleš Novotný upozornil na průkazný test DNA, řekl, že na něj nevěří…!

Martina útok na Andreu popírá. „Byla jsem doma se synem. Neměl mi ho kdo pohlídat. Nemohla jsme proto útočit. Andrea si vše vymyslela. Záviděla nám náš vztah,“ tvrdí. Nastávající matka ale ležela po útoku tři dny v nemocnici.

Podle soudního znalce Jana Krajsy neutrpěla žádné závažné poranění v oblasti břicha. Hematomy měla Andrea na obou rukách. Což by odpovídalo její verzi, že si břicho před údery kryla rukama. „Ohrozit dítě na životě mohla ale už i jedna přesně trefená rána,“ upozornil znalec.

Soud zatím verdikt nevynesl a předvolal několik svědků. V případě prokázání viny hrozí Martině za těžké ublížení na zdraví těhotné ženy až 12 let za mřížemi. Sama je přitom matkou dvou dětí, kromě syna s cizincem Nikolou má z předchozího vztahu ještě dceru (12).

VIDEO: Takto brutálně se pomstila těhotné milence svého muže žena v Číně. S několika kamarádkami ji bila a dupala v botách s podpatky po břiše.

Video
délka: 01:26.15

Manželka brutálně zbila těhotnou milenku svého muže. Liveleak.com