Kožená bunda v slim fit střihu a džíny s vysokým pasem

Kožená bunda je luxusním oděvem, který oživí i obyčejný outfit. Dámy ji mohou nosit s módními džíny s vysokým pasem. Pro inspiraci se podívejte na dámské kožené bundičky zde: https://modivo.cz/c/damske/obleceni/bundy/kozene-bundy. Zvláště dobře bude působit kombinace tmavě modrých kalhot a kožené bundy v slim fit provedení. Takto postavený outfit se hodí zejména pro ženy s normální nebo s vypracovanou postavou. Ženy, které mají nějaké to kilo navíc, ocení koženou bundu v regular fit variantě. K zmíněnému modelu se pak budou hodit i vyšší kozačky nebo lodičky z pravé kůže.

Kožená bunda a trapézová nebo plisovaná sukně

V letošní sezóně budou v kurzu trapézové a plisované sukně. V kombinaci s koženou bundou vám to bude slušet! Můžete volit koženou bundu v slim fit nebo v regular fit střihu. Dobrou volbou budou i tzv. kožené křiváky. Kovové detaily na kožené bundě pak mohou dámy sladit i s dalšími šperky.

Kožená bunda a koktejlové šaty

Ke kožené dámské bundě můžete obléci i trendy koktejlové šaty. Ke krátkým šatům vybírejte slim fit koženou bundu. K delším modelům se budou zase hodit spíše volnější kožené bundy v regular fit nebo v oversized provedení. Chcete-li se dozvědět, jak kombinovat ke koktejlkám kabelku, zkuste zadat do svých internetových prohlížečů následující text: Jaká barva kabelky se nejlépe hodí ke koktejlovým šatům? Módní průvodce pro ženy. Zde se dozvíte vše podstatné. Kožená bunda vám pak bude slušet i k trendy pleteným šatům. 

Také pánům kožené bundy sluší. Tady je několik trendy tipů pro muže:

Pánská kožená bunda a džíny s roztrhanými koleny

Chcete-li vytvořit stylový volnočasový outfit, vsaďte na pohodlné džíny s tzv. roztrhanými koleny a k nim si vyberte koženou bundu. Trendy kousky najdete např. zde: https://modivo.cz/c/panske/obleceni/bundy/kozene-bundy. Outfit pak můžete doplnit mladistvými sneakersy v nízké nebo v kotníčkové podobě.

Autor: Envato Elements

Pánská kožená bunda a plátěné kalhoty

Pánská kožená bunda skvěle zapadne i do elegantních outfitů. K plátěným kalhotám se budou hodit především kousky v zemitých odstínech. Outfit pak můžete vyšperkovat i kvalitními koženými polobotkami nebo mokasíny.

Pánská kožená bunda a manšestrové kalhoty

Pokud stojíte o outfit à la nedbalá elegance, zkuste si obléci koženou bundu a k ní manšestrové volnější kalhoty v regular fit střihu. Slušet vám bude černá, ale i oříšková kožená bunda. Záleží tedy jen na vás a na vašem jedinečném vkusu.