Chalupy s wellness nebo bazénem

Blíží se čas letních dovolených a je nejvyšší čas se zamyslet, jak byste chtěli strávit tu svou. Když se řekne léto, představíme si slunce a vodu. Pro ty z vás, kteří by raději strávili dovolenou v tuzemsku, se nabízí spousta chalup s wellness a bazénem. Dokážete si představit něco lepšího než relax v přírodě a vodou na dosah?

Zážitkové ubytování GLAMPING

Glamping je luxusní kempování pro ty, kteří chtějí zůstat v bezprostředním kontaktu s přírodou, ale současně nechtějí přijít o své pohodlí a moderní vymoženosti dnešní doby. Název vznikl z anglických slov "glamorous" a "camping". Podívejte se na ty nejzajímavější glampovací místa v ČR a na Slovensku. Určitě si něco vyberete.

Vinné sklepy a ubytování v jednom

Jste milovníci vína? Pak by vás mohla zaujmout rozsáhlá nabídka ubytování s vinnými sklepy. Chalupy s vinnými sklepy se většinou nachází na klidných místech v blízkosti proslulých vinařství. Jsou ideální pro všechny, kteří chtějí strávit nezapomenutelné okamžiky s přáteli u krbu a sklenkou dobrého vína.

České a slovenské chalupy

Portál cs-chalupy.cz je ideální místo pro všechny, kteří si chtějí naplánovat nezapomenutelnou a zároveň dostupnou dovolenou. Majitelé objektů zde mají vždy přímý kontakt se svými zákazníky. Rezervace od klientů dostávají přímo na vlastní email nebo telefon a komunikaci se zákazníkem tak mají plně pod kontrolou - hosty si mohou sami vybírat. Na rozdíl od drahých zahraničních (ale i tuzemských) provizních portálů Airbnb, Booking, Slevomat, Hotely, Tourtrend apod.

Kompletní nabídku chat a chalup k pronájmu najdete na portálu www.cs-chalupy.cz.