Nebojte se ušpinit

Na zahradě je spousta příležitostí, jak se ušpinit. Tráva, pyl, bláto, barva, olej nebo rez představují nejčastější potenciální hrozby. Určitě dobře znáte například hlínu za nehty, zelené fleky na kolenech kalhot či větvičky zamotané do vlasů. Nicméně ve skříni většinou máme kousky oblečení, které jsou na tyto nástrahy připraveny a jejichž zašpinění nás nebude mrzet. Stejně byste ho ale jednou za čas měli podrobit očistě.

Jak se zbavit odolných skvrn na oblečení?
Autor: Procter Gamble - Rakona

Nejčastější skvrny ze zahradničení

Některé skvrny nejsou problematické a odstraníte je bez větší námahy. Po návratu ze zahrady si ale s největší pravděpodobností budete muset poradit i s těmi obtížnějšími. Nejčastěji způsobuje znečištění tráva a bláto. To stejné platí i o pylu, který je nevyhnutelně jednou z nejfrekventovanějších příčin špinavého oblečení. Zvláště zákeřný může být ten z květin jako jsou lilie a jim podobné, které způsobují výrazné žluté skvrny.

Nejlepší způsob, jak odstranit skvrny

Ve skříni vám určitě visí obnošené kalhoty a tričko, které je určeno pro práci na zahradě. Představte si ale situaci, kdy potřebujete udělat něco na zahradě rychle, a není čas na převléknutí. Najednou máte na oblečení, které normálně nosíte do společnosti, nepříjemné fleky. Co s takovou katastrofou? Nic nemusí dopadnout špatně, pokud víte, jak si s takovými skvrnami poradit. Internet je plný osvědčených rad, jak vyzrát nad obtížně odstranitelné fleky s použitím nejrůznějších ingrediencí a triků. Tyto řešení většinou zaberou dost času a výsledky se ne vždy dostaví. Nemarněte čas a vyzkoušejte náš způsob, který vám zaručeně pomůže odstranit všechny nečistoty. Zkuste nové prací kapsle Ariel Allin1 Ultra-Oxi PODS, které byly speciálně vytvořeny pro odstraňování náročných skvrn, jako jsou ty ze zahradničení.  S pouze jednou prací kapslí, jež položíte na dno bubnu pračky, docílíte perfektních výsledků, a to i při praní na nižší teplotu. Kapsle čistí tkaninu hloubkově a s maximální efektivitou. Vylepšené složení odstraňuje i okem neviditelnou špínu a dokáže si poradit i s velmi problematickými skvrnami, jako je bláto či tráva.

Nejlepší způsob, jak odstranit skvrny
Autor: Procter Gamble - Rakona

Netřeba odmáčet

Často se říká, že na zbavení se odolných skvrn je potřeba oděv odmočit či použít speciální přípravek na odstraňování nečistot.  S pracími kapslemi Ariel Ultra-Oxi PODS není nic takového potřeba. Kapsle uvolňují účinné složení po celou dobu pracího cyklu a dosahují tak efektivního praní, které si poradí s jakýmkoliv druhem skvrn. Ušetříte tak spoustu času, který můžete místo praní věnovat svým oblíbeným činnostem.

Udržujte mimo dosah dětí. Více se dozvíte na: www.keepcapsfromkids.eu
Autor: Procter Gamble - Rakona

Udržujte mimo dosah dětí. Více se dozvíte na: www.keepcapsfromkids.eu.