Po herečce a diplomatce Magdě Vášáryové, soudkyni Elišce Wagnerové vyjadřují podporu s proevropským hnutím Evropa společně (ESO) další osobnosti z Česka i zahraničí. Podle průzkumu STEM/MARK mají šanci uspět i neparlamentní strany jako je právě Evropa společně (ESO) s lídrem Jaromírem Štětinou.  Z analýzy STEM/MARK zároveň vyplývá, že 16 % voličů zvažuje volbu Jaromíra Štětiny a hnutí Evropa společně.

Video
délka: 00:54.57

Debata ESO Evropa společně

Lidé v hnutí Evropa společně to myslí s Unií vážně, proto je budu volit!prohlásil Michal Horáček

Evropa společně (ESO) chce moderní, férovou a kulturní Evropu, ale hlavně Evropu bezpečnou.Bezpečnost je základ, bez ní se jako společnost nemůžeme svobodně rozvíjet. Musíme si civilizovaně poradit s migrací, ale musíme se tvrdě postavit i hybridní válce,“ vysvětluje nynější europoslanec Jaromír Štětina. “V boji proti manipulacím můžeme přitvrdit,” dodává.

Video
délka: 00:29.00

 Evropa společně

Jaromír Štětina nekecá, jedná

Hudební producent Michal Horáček, známý nejen svými texty a kandidaturou na prezidenta republiky, si myslí, že právě Evropa společně (ESO) to myslí s Evropou nejvážněji. Je si až doslova jistý, že Evropa společně, a hlavně europoslanec Jaromír Štětina, vidí všechny složitosti práce v Evropském parlamentu a rozumí tomu. Proto bude volit Evropa společně s lístkem č. 37. A co vy? Sdílejte článek a dejte najevo svůj názor!

Fotogalerie
2 fotografie