1. Braun Series 5: praktický dárek pro každého muže

Máte doma muže, který rád pečuje o svou pleť a dává si záležet na svém vzhledu? Věnujte mu holicí strojek Braun Series 5. Produkty značky Braun jsou za mě ty nejkvalitnější. Přizpůsobí se hustotě vousů, je příjemný na držení a holení je s ním jedna radost. Je možné se holit na sucho i s pěnou. Strojek je navíc šetrný k pokožce, takže zanechává dokonale hladkou pleť bez známek zarudnutí.

Holicí strojek Braun Series 5 udělá radost každému muži.
Autor: Archiv blogera Adriana

Flexibilní hlavice se pohybuje v osmi různých směrech a zachytí vousy i v těch nejnáročnějších partiích. Výsuvný zastřihovač, který je součástí strojku, používám nejčastěji na dočištění. Hodina nabíjení znamená padesát minut holení. Díky baterii se můžete oholit prakticky kdekoliv, proto je ideální pro muže, kteří hodně cestují.

2. Kšiltovky pro stylové muže

Praktické dárky rozhodně nikdy neurazí. Já sám takové dárky preferuji nejvíce. Jsem velký fanda kšiltovek, takže velkou část dárku tvoří právě tyto módní doplňky. Nejčastěji nakupuju ze snapbacks.cz, kde vždy najdu nové a zajímavé kousky. 

Kšiltovka je nestárnoucí klasika.
Autor: Archiv blogera Adriana

3. Voňavé dárky Etat Libre d'Orange

Dárek ve formě parfému bývá sázkou na jistotu hlavně u žen, ale ocení je i řada mužů. Dle mého názoru parfém pod stromeček nesmí chybět. Mám rád originalitu, proto je mou oblíbenou značkou Etat Libre d'Orange. Jedná se o kreativní přidrzlé vůně, které okouzlí. Výhodou je, že jsou unisex a každá z nich je originál s vlastním příběhem. Mým nejoblíbenějším parfémem této značky je La Fin du Monde neboli Konec světa. 

Adrian si oblíbil parfém La Fin du Monde.
Autor: Archiv blogera Adriana

4. Collalloc: trocha zdraví v krabičce

Poslední dobou se čím dál tím více rozmáhá trend darování nejrůznějších doplňků stravy, vitamínů či zdravotnických potřeb. Nejen pro sportovce, ale i pro všechny, kteří chtějí dodat své pleti a vlasům něco extra doporučuju rozpustný kolagen Collalloc. Je to takové malé beauty tajemství na to, jak zlepšit kvalitu pleti, vlasů a nehtů.

Kolagen posílí pleť, vlasy i nehty.
Autor: Archiv blogera Adriana

5. Měkké dárky nejsou nuda

A pokud už vážně nevíte, co pod stromeček zabalit, vsaďte na jistotu. Hezké oblečení udělá vždy radost, nejen tomu, kdo módě skutečně rozumí. Často jako dárek volím trička či peněženky. Letos jsem nakupoval na e-shopu gatio.cz, kde jsem vybral dárky pro přátele i rodinu. Jen pozor, abyste se trefili do stylu obdarovaného. Pokud si nejste jisti, nenechte se zlákat trendy a raději se poraďte s někým, kdo daného člověka skutečně zná.

Adrian letos vzal útokem také e-shop gatio.cz.
Autor: Archiv blogera Adriana

Adrian vystupuje ve světě módy a kosmetiky pod nickem Thatboy. Od prosince 2017 provozuje blog thatboy.cz, kde sdílí svůj názor na módu, péči o pleť a nejrůznější trendy. Sledovat jej můžete také na Instagramu, kde jej najdete jako @thatboycz. Sám říká, že nechce lidem radit, co mají nosit nebo používat, chce inspirovat a dělit se o věci, které má rád.