Máte doma vášnivého cestovatele?

Stírací mapa je skvělý dárek pro milovníky cestování a památek. Máte přehled o svých cestách a jak si originálně své dovolené, výlety a návštěvy zaznamenat. Pochlubte se, jaká místa jste navštívili, kam se chystáte. Důmyslně řešenou mapou procvičíte zeměpis. Mapa poslouží rovněž cestovatelům jako jedinečná dekorace, kterou lze zarámovat a vzpomínat na své zážitky.

Autor: Perfektnidarky.cz

Pro vášnivé kuchaře

Míchat, strouhat, mlet, šlehat i hnětat. Bez těchto základních činností se v dobré kuchyni neobejdete. Práce to je ale ne zrovna snadná a občas i celkem namáhavá. Máte doma kuchaře nebo kuchařinku a chcete jim pořídit spolehlivého pomocníka? Pak rozhodně sáhněte po univerzálním kuchyňském robotu Bosch MUM 4655 EU. Disponuje až čtyřmi pracovními rychlostmi, má multifunkční rameno s velkou silou a mimořádnou pohyblivostí, které se lehce ovládá. Můžete k němu připojit velké množství příslušenství. Zaručeně zvládne všechny kuchařské úlohy v kuchyni.

Autor: Okay.cz

Pro sportovní nadšence

Chytrý náramek Samsung Gear Fit 2 vám zpestří život a stane se velice podařeným módním doplňkem a partnerem životního stylu. Ať už jde o chůzi, běh, jízdu na kole nebo jiné aktivity, společně se senzorem tepové frekvence zajistí přesné měření takřka jakékoliv sportovní činnosti. Užijte si nádherný design a báječné funkce a nechte svůj smartphone v tašce a kapse. Pomocí chytrého náramku Gear Fit 2 zjistíte, kdo volá, aniž byste k tomu potřebovali smartphone.

Autor: Czc.cz

Pro ty nejnáročnější

Chcete někoho potěšit opravdu luxusním dárkem? Takovým, který bude mít celý den u sebe a stane se pro něj nepostradatelným společníkem? Huawei P8 Lite LTE Dual SIM zlatý je přesně takovým dárkem. Telefon se ovládá skrze dotykový panel a displej má přirozené barvy s vysokým jasem a velmi úsporným provozem. Kvalitní je i 13MPx fotoaparát, který dokáže zaznamenávat i full HD videa v rozlišení 1080p při 30 snímcích za vteřinu. Jistě také potěší přítomnost i druhého slotu pro paměťovou kartu, takže můžete svůj záložní telefon klidně zahodit.

Autor: Smarty.cz

Pro líného kolegu v práci

Pokud máte v zaměstnání někoho, kdo je od přírody lenoch a rád si dopřává kávu nebo čaj? Tento dárek ho rozhodně potěší. Dejte mu pohodlný samomíchací hrnek. Jistě mu nápaditým předmětem uděláte radost. I maličkosti mohou přispět k většímu životnímu komfortu. Hrnek nabízíme v černé barvě.

Autor: Gadgeto.cz

Hledáte další inspiraci? Více tipů na dárky najdete zde.