Zapomeňte na botox i drahé plastiky. Galvanická žehlička je totiž takový malý zázrak! Vvyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, mírní otoky a tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí, regeneruje a revitalizuje pokožku. Stahuje rozšířené póry a zprůchodňuje je, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť např. po akné.

Hloubkové čištění

Vaše pleť nemůže být krásná, pokud je zanesena toxiny a nečistotami, póry jsou ucpány mazem a tvoří se na nich nevzhledné černé tečky. A právě dokáže odstranit galvanická žehlička.

 

Odstranění shluků melaninu

Melanin, který je zodpovědný za pigmentaci kůže je velice důležitý pro její ochranu. Komu by se ale líbilo mít na tváři nebo jinde na těle pigmentové skvrny a flíčky. Galvanická žehlička dokáže tyto shluky "rozehnat" a postará se o rovnoměrnost barvy vaší pokožky.

Hloubková výživa

Galvanická žehlička dokáže vpravit do hloubky pokožky výživná séra a tonika tak, jak by se vám to klasickou ruční aplikací nepodařilo. Díky tomu je pokožka zdravá i vyživená, vypadá mladší a svěží.

Regenerace buněk

Nejdůležitější pro mladistvý vzhled je regenerace buněk pleti. Díky ní  se omezí tvorba vrásek, povadlé pleti a jejího šedavého odstínu.

Minimalizujte tvorbu vrásek
Minimalizujte tvorbu vrásek
Autor: Shutterstock.com

Nakupujte u odborníků

Skvělou volbou pro domácí použití je galvanická žehlička ILWY ION BEAUTY 4v1. Jde o jedinečný kompaktní přístroj pro péči o pleť, který v sobě zahrnuje vše, co potřebujete. Dokáže revitalizovat buňky pokožky a tím ji omladit, hloubkově vyčistí pleť a zlepší tak její výživu a také je účinnou zbraní proti kumulaci melaninu v pleti.

Jak galvanická žehlička funguje

Galvanická žehlička pracuje na principu aplikace přímého mikro-proudu (-/+) do pleti. Tento proud aktivuje látkovou výměnu uvnitř kůže, dochází k regeneraci, hloubkové výživě a svěžímu vzhledu, který je viditelný ihned po aplikaci.

Galvanická žehlička - cesta ke komplexnímu omlazení
Galvanická žehlička - cesta ke komplexnímu omlazení
Autor: Netmedik.cz

Přístroj funguje bezdrátově a nabíjí se přes samostatný síťový adaptér. Její tělo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, nezávadných pro lidské tělo. Díky světelným diodám jasně vidíte, v jakém programu přístroj právě pracuje. Programy si můžete volit hned čtyři a nastavit si můžete i jejich intenzitu. Díky tomu si můžete dopřát vždy to, co právě potřebujete.

Galvanickou žehličku ILWY ION BEAUTY 4v1
můžete zakoupit ZDE