Suroviny: Čerstvá BIO vejce M 2 ks, šunkový salám 35 g, sterilizovaná zelenina ve sladkokyselém nálevu 0.25 skleničky, okurky sterilované 1 ks, cibule žlutá 0.25 ks, majonéza s obsahem vaječného žloutku 75 ml, smetana 33% 35 ml, tajná ingredience 0.25 balíčku, šťáva z citronu, sůl, pepř, čerstvé bylinky.

Postup:

  • Připravte si formu na srnčí hřbet a vyložte ji potravinovou fólií. Ve větší míse rozmíchejte metličkou majonézu se smetanou. Směs osolte, opepřete a dochuťte citronovou šťávou.

  • Při přípravě tajné ingredience postupujte podle návodu na obalu. Nejdříve ji nechte ve studené vodě (můžete použít i kyselý lák z okurek, tlačenka bude navinulejší) nabobtnat a potom ji mírně zahřejte (pozor, tajná ingredience se nesmí vařit).

  • Jakmile prochladne, nalijte ji do smetanové směsi a prošlehejte. Na dno formy naskládejte polovinu nakrájených vajec, scezené sterilizované zeleniny, cibule a kyselých okurek. Zalijte polovinou tekuté směsi.

  • Doprostřed vložte tři celá vejce, zbytek surovin a překryjte zbývající směsí. Formu vložte do ledničky a nechte minimálně 3 hodiny zatuhnout. Poté tlačenku vyklopte a nakrájejte na tenké plátky. Podávejte s čerstvými bylinkami.

Soutěžní otázka

Jaká tajná ingredience v receptu na vaječnou tlačenku chybí?

a) pudink

b) želatina

Nejste si jisti správnou odpovědí? Nápovědu najdete v kompletním receptu na Billa Gusto Academy ZDE.

Další recepty najdete: Recepty | BILLA Gusto Academy

Více o velikonoční nabídce na www.billa.cz

Jak hrát?

Správnou odpověď posílejte pouze dnes 31. 3. 2023 od 5:00 do 24:00 pomocí SMS na číslo 87652, a to ve tvaru:

BILLA mezera ODPOVED mezera SOUHLASneboNESOUHLAS SE ZASILANIM OBCHODNICH SDELENI mezera JMENO mezera 
PRIJMENI mezera ULICE mezera MESTO

Příklad: BILLA A A Jan Novak Prazska 1 Teplice

Pokud chcete získávat více informací o našich soutěžích, dalších akcích nebo nabídkách na produkty naší společnosti nebo jiných osob, které jsou podle našeho názoru zajímavé, přidejte za odpověď na soutěžní otázku písmeno A. V opačném případě přidejte za Vaši odpověď na soutěžní otázku písmeno N.

Poukaz na nákup v prodejnách Billa v hodnotě 3 000 Kč vyhrává 5 výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a budou vylosováni. Více informací najdete v pravidlech soutěže zde.

Cena 1 SMS zprávy s doručenkou odpovídá ceníku jednotlivých poskytovatelů služeb elektronických komunikací pro SMS zprávy s doručenkou odesílané na číslo 87652.

Soutěž organizuje CZECH NEWS CENTER a. s., infolinka 296 363 199 (po až pá 8-16 hod.), e-mail: mobil@cncenter.cz.

Z jednoho telefonního čísla, případně od jednoho účastníka soutěže může být do slosování zařazeno neomezené množství SMS se správnou odpovědí. Účastník soutěže však může v soutěži vyhrát pouze jednou.

O výhře budete informováni formou SMS, která vám bude zaslána do dvou pracovních dnů od ukončení soutěže na telefonní číslo, z něhož jste poslali správnou odpověď.

O co se hraje?

Soutěž probíhá v období od 31. 3. 2023 do 5. 4. 2023.

Vyhrává celkem 31 soutěžících, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, a budou vylosováni.

Každý hrací den vyhrává 5 soutěžících poukaz na nákup v prodejnách Billa v hodnotě 3 000 Kč.

Dne 6. 4. 2023 se ze všech správných odpovědí, včetně odpovědí soutěžících, kteří již vyhráli poukaz na nákup v hodnotě 3 000 Kč, došlých v období 31. 3. 2023 až 5. 4. 2023 vylosuje jeden výherce, který získá poukaz na nákup v prodejnách Billa v hodnotě 100 000 Kč.