První český chřest

Chřestová sezóna propukne už v dubnu. Díky spolupráci s farmou Český chřest tak najdete v prodejnách Kaufland ten nejkvalitnější bílý i zelený chřest z polí v okolí Mělníka. Chřest je doslova superpotravina. Obsahuje úžasnou kombinaci vitamínů a minerálů, je snadný na přípravu a skvěle chutná.

Není vejce jako vejce

Velikonoce se blíží. Pokud chcete pro koledníky nebo do těsta na beránka ty nejkvalitnější vejce, sáhněte po těch z volného výběhu, například od dodavatele Statek Dvořák. Spokojené slepičky z projektu „Ujíždíme na trávě“ se každý týden i se svým pojízdným kurníkem přestěhují o kousek dál za zelenou trávou a po celý rok tak žijí v přirozeném prostředí.

Vejce ze Statku Dvořák zakoupíte v pražských a středočeských prodejnách Kaufland.
Autor: Kaufland

24 hodiny od sklizně u vás

Věděli jste, že česká keříčková rajčata z Agro Kadaň můžete mít na vašem stole již 24 hodin od sklizně a to po celý rok? Pocházejí ze dvou skleníků v Tušimicích u Kadaně, které zajišťují úrodu nepřetržitě. Díky své krátké logistické cestě mají plnou chuť a uchovávají si výživovou hodnotu, jelikož jsou sklízena ve vysokém stupni zralosti. Jejich pěstování je navíc ekologické – skleníky využívají k vytápění odpadní teplo, pro závlahu dešťovou vodu a květy opylují čmeláci. V Kauflandu pod jednou střechou máte tak možnost každý den nakoupit prvotřídní ovoce, zeleninu, maso, vajíčka, mléčné produkty i pečivo od regionálních pěstitelů, farmářů a pekařů, navíc za skvělé ceny. Užijte si každý den čerstvý zážitek.

Česká rajčata najdete v nabídce Kauflandu po celý rok.
Autor: Kaufland

Advertisement